Суббота, Декабрь 3, 2016
Домой > Новости > Перебіжчик Савік Шустер обзавівся власним телеканалом.
савик шустер

Перебіжчик Савік Шустер обзавівся власним телеканалом.

Телеведучий Савік Шустер став співвласником телеканалу.

Про це стало відомо на засіданні Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в четвер, 11 червня, передає «Лівий берег».

Телеканал змінив назву з Pravda Russian World chanel на 3S. TV, а також змінив структуру власності, у зв’язку з чим попросив переоформити ліцензію. Раніше одноосібним власником телеканалу (юридична особа ТРК «Всесвітня інформаційна служба») був Павло Єлізаров, керуючий партнер «Савік Шустер Студії» (3S). Тепер у нього залишилася частка в 50%, власником іншої частини став Савік Шустер.

Нацрада перенесла розгляд питання про переоформлення на наступний тиждень. Створення PRAVDA Russian world channel (ТОВ «ТРК Всесвітня інформаційна служба») почалося ще в кінці минулого року. Планувалося, що основою нового каналу має стати програма «Шустер LIVE» Савіка Шустера. Однак після Шустеру вдалося домовитися про показ своєї програми на 112 каналу. Зараз 112-му загрожує закриття.

Источник

О авторе Виталий

Автор и ведущий этого проекта. Проект основан только на энтузиазме и не преследует никаких коммерческих целей. Желающие стать автором, помочь в размещении и подборке новостей, развитии и продвижении проекта - добро пожаловать! Пишите мне на почту. Мое мнение часто может не совпадать с мнением автора опубликовавшего материал на стороннем ресурсе.

Так же просмотрите

Савик Шустер

Телеканал Савика Шустера может закрыться к концу года

Вчера вечером поклонники программы «Шустер LIVE», включив телевизор в привычное время, программы не увидели. Вместо …

Сакен Аймурзаев

Телеканал Шустера остался без шеф-редактора

Шеф-редактор телеканала 3S.TV – российский журналист Сакен Аймурзаев – ушел с вещателя из-за конфликта с …