Пятница, Октябрь 28, 2016
Домой > Новости > Перебіжчик Савік Шустер обзавівся власним телеканалом.
савик шустер

Перебіжчик Савік Шустер обзавівся власним телеканалом.

Телеведучий Савік Шустер став співвласником телеканалу.

Про це стало відомо на засіданні Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в четвер, 11 червня, передає «Лівий берег».

Телеканал змінив назву з Pravda Russian World chanel на 3S. TV, а також змінив структуру власності, у зв’язку з чим попросив переоформити ліцензію. Раніше одноосібним власником телеканалу (юридична особа ТРК «Всесвітня інформаційна служба») був Павло Єлізаров, керуючий партнер «Савік Шустер Студії» (3S). Тепер у нього залишилася частка в 50%, власником іншої частини став Савік Шустер.

Нацрада перенесла розгляд питання про переоформлення на наступний тиждень. Створення PRAVDA Russian world channel (ТОВ «ТРК Всесвітня інформаційна служба») почалося ще в кінці минулого року. Планувалося, що основою нового каналу має стати програма «Шустер LIVE» Савіка Шустера. Однак після Шустеру вдалося домовитися про показ своєї програми на 112 каналу. Зараз 112-му загрожує закриття.

Источник

О авторе Виталий

Автор и ведущий этого проекта. Проект основан только на энтузиазме и не преследует никаких коммерческих целей. Желающие стать автором, помочь в размещении и подборке новостей, развитии и продвижении проекта - добро пожаловать! Пишите мне на почту. Мое мнение часто может не совпадать с мнением автора опубликовавшего материал на стороннем ресурсе.

Так же просмотрите

Савик Шустер

Шустеру вернули право работать на Украине до «выяснения обстоятельств»

Госслужба занятости Украины приостановила решение об аннулировании разрешения на работу телеведущему Савику Шустеру до выяснения …

Савик Шустер

Против Шустера открыли еще одно дело за неуплату налогов в особо крупных размерах

Государственная фискальная служба Украины открыла уголовное производство по факту умышленного уклонения от уплаты налогов в …