Rambler's Top100
Главная Кардшаринг Dreambox Nokia Dbox Samsung DSR9500 SkyBird SkyStar Форум Downloads Поиск

Реклама
Новости
Польське ТВ у 2008 році: найуспішніші канали та найбільші рекламодавці
Публикация: Январь 13, 2009
Распечатать   
У Польщі визначено найбільш успішні з точки зору реклами ТВ-канали.

Так, у лідера, каналу TVN, рекламні надходження в 2008 році склали 2,86 млрд злотих, що на 30,7% більше, ніж у 2007 році. Канал випередив тим самим свого конкурента Polsat, який зібрав 2,75 млрд. злотих (на 22,5% більше 2007 року).
атомість втратили рекламні замовлення канали суспільного телебачення: TVP1 заробила з реклами 1,49 млрд. злотих, a Dwуjka - 976 млн. злотих (падіння 4,5% i 9,4% відповідно).

Такі відомості подає Wirtualnemedia.pl із посиланням на TNS OBOP.

За головною четвіркою польского телебачення розташувалвся тематичний канал AXN (283 млн. злотих, зростання на 121%).

До найбільш успішних з точки зору реклами за підсумками минулого року додались також канали Hallmark i National Geographic (у порівнянні з минулим роком вони зросли, відповідно, на 118% i 72%.).

Найбільшими ж рекламодавцями на ТВ за підсумками 2008 року в Польщі стали Unilever Polska, Procter and Gamble і Polkomtel.

Истончник МедиаБизнес - 504 Просмотров - Комментариев (0)

Последние сообщения
PolarEdit_OCTAGON_1008_1018_Setup_V0.2.15 - 16 Feb
2010

Добавил spartak73

Новый эмулятор wicardd
Добавил Sergey-197209

mpcs_EVO_GI + EVO 700S не шарит :(
Добавил dizy_1980

Не работают Hd каналы
Добавил wepr66

Имидж на базе ufs910_fw2.02_FINAL с camd3.
Добавил mig31bg

HDTV Каналы
Добавил wepr66

НОВОСТИ САТ ТВ !!!!!!!
Добавил markovich

Общие вопросы от новичков , задавайте здесь...
Добавил market223

Е2 - инструменты
Добавил shuricel

Продам OPTICUM 9500 оригинал (RB) из первых партий
Добавил lavrec

НЕБЕСНЫЙ ШАРИНГ с 2-я Evo 700!!
Добавил v@lera

ОТКРЫТЫЕ В ДАННЫЙ МОМЕНТ КАНАЛЫ
Добавил sergeylvov

Имиджи от Polish Kathi Team: ОБСУЖДЕНИЕ
Добавил shuricel

Софт.Прошивки.
Добавил Koly@nych

прошивка тюнера
Добавил dimitri21


Copyright © 2001-2007, Sat-Expert
Автор и главный редактор: Виталий Слипченко
Редакция и владелец сайта не несут ответственности за ущерб или упущенную выгоду, причинённые в результате использования или невозможности использования информации с этого сайта. Вы пользуетесь представленной здесь информацией на свой страх и риск.

сОДЕЛУ ГЙФЙТПЧБОЙС