Globo7010cr-cx + Crupton

чикк

Любитель Сат-ТВ
Шановні модератори ,скажіть будь-ласка який софт +ему найкраще працює з криптоном. Практично усі " truman-house.emu ", дуже сильно кубікує зображення ,"cool.emu " послідній взагалі не зрозуміло софт шиється DATA теж шиється а в результаті тишина, хоча попередні софти "cool.emu" краще працюють з мітрісом... Підскажіть що можна шийнути ,щоб дуже гарно усе працювало? Буду вдячний за підказку
 

Gesha

ЗЕВС
Команда форума
чикк, тут ніби про супутникове а не про мітріс...хоча може хтось і відгукнеться....сам розумієш що шанси не дуже великі, про супутникове всі говорять а про мітріс лише з тих міст, де він є....не багато одначе...
 

facet

Пользователь
Такий софт є і дотогож працює зEMU дуже добре,правда самі нові ключики на ньому не йдуть тому що софт старенький,але всі канали наші прошиті + HUSTLER.2 канала+RAS 4 канали,одним словом все крім JSC sport.і Viasat з Siriusa.Цей софт був протестовани на карточці МІТРІС. Щоб все йшло без затиків прийшлось попрацювати з ключиками,тому самого софта ,для роботи було замало.Софт 2.3.65 Глобо.
 
Последнее редактирование модератором:

facet

Пользователь
Заливше софт 2.3.65 потрібно вводити ключики яких не хватає,з пульта,і потрібно вводити їх усіх при першому відкритті Emu.тому що при другому вводі память їх не тримає.Пробував я вводити ключики за допомогою программи,спочатку все було добре,але на другий день тюнер перестав бачити карточку Мітріс,тому раджу зробити так як написано вище,вже більше місяця дивлюсь і все показує супер.Приємного перегляду.
 

чикк

Любитель Сат-ТВ
Щиро вдячний за допомогу! Знайшов софт KUDI 2.3.65+emy, шийнув послідні ключі, канали працюють , крім 1+1 Intern. на siriusi, та HOME+7 на 75гр. , МІТРІС працює супер. !good!
 

facet

Пользователь
Якщо після заливки ключів ТЕТ прачює,і ключики не злітають,тоді має працювати і 1+1 ін . Я що ви залили старі ключі,раджу пошукати підходящі ключики.Вони на цьому сайті є.Я хотів вам надіслати готовий ДАМП,але программа видала що файл кривий,хоча в мене показує він прикрасно,приємного перегляду.
 

Gesha

ЗЕВС
Команда форума
невже тяжко відредагувати ключ на 1+1? якщо він там присутній звісно ж. треба лише змінити частоту та СІД. або додати ключик.
 

чикк

Любитель Сат-ТВ
Саме цікаво те, що я це все робив . На старих моделях при нажиманні кнопки INFO sid показує правильно а на CX непонятка
 

чикк

Любитель Сат-ТВ
може комусь знадобиться ему+криптон
 

Вложения

  • Kudi_emu_2.3.65.rar
    1,2 MB · Просмотры: 62
Сверху