Суббота, Декабрь 15, 2018
Домой > Новости > CME хоче інвестувати в польський телеканал TV Puls
Central European Media Enterprises, власник українських телеканалів «1+1» та «Кіно», а також співвласник холдингу «Главред-медіа», є одним із претендетів на купівлю польського каналу TV Puls. Про це повідомляє gazetaprawna.pl.

CME є одним із семи претендентів на купівлю, проте основними називають СМЕ та Point Group. За припущеннями польського видання, угоду має бути укладено до кінця червня.

CME хоче інвестувати в польський телеканал TV Puls

На сьогодні TV Puls має невелике покриття — лише 30% країни, проте разом із найбільшими польськими мовниками — TVN, Polsat i TVP — має зарезервоване місце в першому цифровому мультиплексі цифрового телебачення Польщі. Від моменту старту мультиплексу TV Puls стане загальнопольським каналом.

Як відомо, наприкінці 2008 року зі складу власників компанії вийшла компанія News Corp. Руперта Мердока, станція зазнала фінансових проблем і пов'язаних із ними кадрових скорочень (з 378 працівників поки лишилося 77).

В СМЕ не підтвердили і не спростували інформації про наміри купити польського мовника.

Компанія CME володіє кількома провідними мовниками в семи країнах Центральної та Східної Європи. Це Болгарія (TV2, RingTV), Хорватія (NovaTV), Чеська республіка (TVNova, NovaCinema, NovaSportandMTVCzech), Румунія (PROTV, PROTVInternational, Acasa, PROCinema, Sport.roта MTVRomania), Словаччина (TVMarkнza, NovaSportта MTVCzech), Словенія (POPTVта KanalA) та Україна («Студія "1+1"», «"1+1" International», «Кіно», а також 10% медіахолдингу «Главред»).
http://telekritika.ua/news/2009-06-16/46256

О авторе Виталий

Автор и ведущий этого проекта. Проект основан только на энтузиазме и не преследует никаких коммерческих целей. Желающие стать автором, помочь в размещении и подборке новостей, развитии и продвижении проекта - добро пожаловать! Пишите мне на почту. Мое мнение часто может не совпадать с мнением автора опубликовавшего материал на стороннем ресурсе.

Так же просмотрите

ФАС завела дело из-за роста цен на цифровые ТВ-приставки

Федеральная антимонопольная служба (ФАС) начала разбирательство по причине увеличения цен на цифровые ТВ-приставки. В искусственном …

«1+1 медиа» сообщили о поставке в Украину оборудования для приема закодированного сигнала спутника

Не секрет, что на второй квартал следующего года (который вот-вот начнется) запланирован старт кодирования спутникового сигнала каналов …