Среда, Август 15, 2018
Домой > Новости > Новий канал тимчасово призупинив показ «Піраній»
Новий канал призупинив показ програми про український шоу-бізнес «Піранії», яка транслювалася по буднях о 19.40. Про це «Телекритика» дізналась в департаменті маркетингу та піару телеканалу.

Новий канал тимчасово призупинив показ «Піраній»

Як повідомила керівник департаменту маркетингу та піару Ольга Балабан, програма пройде процес переформатування і набуде соціального спрямування. «Переформатування спричинило те, що «шоу-бізнес наш настільки малий, що кожен день розглядати нові аспекти нереально», — пояснила пані Балабан.

Наразі «Піранії» розширюють перелік тем, інтересів і профілів.

«Журналісти зараз у відпустці, але працюють над свіжими матеріалами», — повідомила керівник департаменту маркетингу та піару.

4 березня «Піранії» знову вийдуть у ефір — вже у новому форматі.

Наразі «Телекритика» намагається з’ясувати нові подробиці переформатування програми в керівника проекту Анастасії Толстошеєвої.

Источник: Телекритика

О авторе Виталий

Автор и ведущий этого проекта. Проект основан только на энтузиазме и не преследует никаких коммерческих целей. Желающие стать автором, помочь в размещении и подборке новостей, развитии и продвижении проекта - добро пожаловать! Пишите мне на почту. Мое мнение часто может не совпадать с мнением автора опубликовавшего материал на стороннем ресурсе.

Так же просмотрите

Канал «ПлюсПлюс» начал вещать на Одессу и область в «цифре»

С 6 августа канал «ПлюсПлюс», который входит в медиахолдинг «1+1 медиа», доступен телезрителям в цифровом …

«1+1 медиа» будет ретранслировать еще 4 телеканала в интернете

Группа компаний «1+1 медиа» запустила ретрансляцию прямых эфиров украинских телеканалов «Громадське ТБ», ZIK, «8 канал» …