Вторник, Февраль 20, 2018
Домой > Новости > Новий канал тимчасово призупинив показ «Піраній»
Новий канал призупинив показ програми про український шоу-бізнес «Піранії», яка транслювалася по буднях о 19.40. Про це «Телекритика» дізналась в департаменті маркетингу та піару телеканалу.

Новий канал тимчасово призупинив показ «Піраній»

Як повідомила керівник департаменту маркетингу та піару Ольга Балабан, програма пройде процес переформатування і набуде соціального спрямування. «Переформатування спричинило те, що «шоу-бізнес наш настільки малий, що кожен день розглядати нові аспекти нереально», — пояснила пані Балабан.

Наразі «Піранії» розширюють перелік тем, інтересів і профілів.

«Журналісти зараз у відпустці, але працюють над свіжими матеріалами», — повідомила керівник департаменту маркетингу та піару.

4 березня «Піранії» знову вийдуть у ефір — вже у новому форматі.

Наразі «Телекритика» намагається з’ясувати нові подробиці переформатування програми в керівника проекту Анастасії Толстошеєвої.

Источник: Телекритика

О авторе Виталий

Автор и ведущий этого проекта. Проект основан только на энтузиазме и не преследует никаких коммерческих целей. Желающие стать автором, помочь в размещении и подборке новостей, развитии и продвижении проекта - добро пожаловать! Пишите мне на почту. Мое мнение часто может не совпадать с мнением автора опубликовавшего материал на стороннем ресурсе.

Так же просмотрите

Нацсовет без конкурса увеличил киевскую эфирную «цифру» до 52 телеканалов

На прошлой неделе Нацсовет по вопросам телевидения и радиовещания согласовал изменение списка телеканалов, транслируемых компаниями «Экспресс-информ» Петра Порошенко …

Медведев поручил создать телеканал для молодёжи

Председатель российского правительства Дмитрий Медведев поручил нескольким министерствам подготовить предложения по созданию федерального телеканала, который …