Воскресенье, Январь 20, 2019
Домой > Новости > Нацрада не стала застосовувати санкції до НРКУ, «Ери», КДР ТРК і ТВінфо
Національна рада з питань телебачення і радіомовлення взяла до відома наявність порушень у діяльності Національної радіокомпанії України (НРКУ), ТРК «Ера», Київської державної регіональної ТРК (КДР ТРК) і ТОВ «Інфо24»

Нацрада не стала застосовувати санкції до НРКУ, «Ери», КДР ТРК і ТВінфо

(телеканал ТВінфо). Відповідні рішення регулятор ухвалив за результатами планових перевірок ліцензіатів.

НРКУ, за даними Нацради, порушує частину 4 статті 12 закону «Про телебачення і радіомовлення», оскільки її статутні документи не передбачають створення редакційної ради. НРКУ вже має п’ять попереджень. Нацрада вирішила не звертатися до суду по анулювання ліцензії, а взяла до відома наявність порушень, зобов’язавши НРКУ усунути їх протягом місяця.

ТРК «Ера» (супутниковий телеканал «Ера»), за даними Нацради, має відхилення від програмної концепції: збільшено кількість іноземних програм (з 2 до 5 годин на добу), розважальних (з 3 годин до 5 годин на добу), удвічі збільшено кількість культурологічних і дитячих програм. При цьому зменшено обсяги власного виробництва (з 13 годин до 7 годин 24 хвилин на добу), вітчизняних програм (на три години).

КДР ТРК (ліцензія на мовлення в цифровому мультиплексі МХ-5), за даними Нацради, теж має відхилення від програмної концепції, а також її логотип не відповідає вказаному в ліцензії. Нагадаємо, з кінця грудня 2012 року КДР ТРК в ефірі стала Центральним каналом. Але ці зміни досі не відображено в ліцензії.

ТВінфо (телеканал, заснований журналістами і топ-менеджерами ТВі) має відхилення від програмної концепції: збільшено кількість національного продукту, власного виробництва, інформаційних, культурно-просвітницьких програм і фільмопоказу, зменшено обсяг категорії «інше» і відсутні іноземні програми.

Нацрада зобов’язала всі компанії протягом місяця усунути порушення і привести свою діяльність до ліцензійних умов.

«Телекритика»

О авторе Виталий

Автор и ведущий этого проекта. Проект основан только на энтузиазме и не преследует никаких коммерческих целей. Желающие стать автором, помочь в размещении и подборке новостей, развитии и продвижении проекта - добро пожаловать! Пишите мне на почту. Мое мнение часто может не совпадать с мнением автора опубликовавшего материал на стороннем ресурсе.

Так же просмотрите

В FACEBOOK УДАЛИЛИ СОТНИ АККАУНТОВ, СВЯЗАННЫХ C ПРОПАГАНДИСТСКИМ SPUTNIK И ФЕЙКАМИ ОБ УКРАИНЕ

Компания Facebook сообщила об удалении нескольких сотен аккаунтов и страниц, заподозренных во «вводящем в заблуждение …

YouTube запретил публиковать опасные для жизни и здоровья челленджи

Администрация видеосервиса YouTube запретила публиковать материалы об опасных для жизни и здоровья пранках и челленджах. …