Вторник, 25 февраля, 2020
Відкриваючи новий телевізійний сезон 2006-2007 років «5 канал» змінює дизайн студії та графіку оформлення у відповідності до динамічності власного інформаційного контенту та світових стандартів телевізійної графіки.

Дизайн студії. З вересня «5 канал» суттєво оновить свій вигляд. У новому сезоні глядачі побачать нові напівпрозорі студії, створені у стилі «хай-тек».

Головний режисер каналу Олександр Ракоїд зазначає, що вибір саме такої студії відповідає ритму роботи телеканалу і динаміці подачі новин на «5 каналі». «Це крок, що відповідає XXI століттю, дизайнерський стрибок. Наша щогодинна сітка мовлення є безпрецедентною для України. І наші нові студії просто підкреслюватимуть сучасність та динамічність контенту «П’ятого».

Новое лицо «5 канал»-а

Зміниться і студія звичної глядачам програми «Час». Тепер ця назва об’єднає весь інформаційний вечір по буднях. Завдяки новій студії ведучі «Нового часу», «Часу новин», «Часу економіки» та «Часу спорту» в прямому ефірі зможуть невимушено спілкуватися і з гостями студії, і між собою, аби надати глядачам «5 каналу» цілісну картину дня у легкій і доступній формі.

Графіка. З нового сезону графіка «П’ятого», як і дизайн студій, стане прозорою та світлою. Ми додали усьому більше об’ємності, легкості, прозорості та відблисків. Тобто, ми більше наблизилися до світових стандартів телевізійної графіки. Тепер вона і достатньо модна, і при цьому, достатньо легка.

Графіка ранкових та денних випусків «Часу новин» стане з вересня білою, прозорою, скловидною. Хоча програма «Час», яка об’єднує у собі підсумкові випуски новин і виходить у вечірньому прайм-таймі, залишиться у своїй темно-синій гамі. Зміниться графіка, але головні кольори решти програм залишаються незмінними: «Бізнес час» – у фіолетових тонах, «Київський час» – у зелених.

Концептуально і стилістично в одну програму об’єднаються і випуски погоди в Україні та у світі, аби зробити інформацію доступнішою для глядачів.

Графіка програми «Новий час» кольором та графікою тепер пов’язана з рубриками «Пряма мова», «Без коментарів» та «Наживо». Адже з нового сезону ведучі «Нового часу» відслідковують події цього дня, обговорюючи та коментуючи з гостями студії прямі трансляції, актуальні цитати, і, звичайно ж, новини.

Телекритика за повідомленням прес-служби «5 каналу»

О авторе Виталий

Автор и ведущий этого проекта. Проект основан только на энтузиазме и не преследует никаких коммерческих целей. Желающие стать автором, помочь в размещении и подборке новостей, развитии и продвижении проекта - добро пожаловать! Пишите мне на почту. Мое мнение часто может не совпадать с мнением автора опубликовавшего материал на стороннем ресурсе.

Так же просмотрите

На Megogo появился спортивный канал Setanta Sports+

Ирландский канал предлагает зрителям топовые футбольные матчи, боксерские бои, автоспорт и многое другое. Пользователям Megogo …

В США зрители массово отписываются от кабельных и спутниковых телеканалов

В 2019 году количество подписчиков уменьшилось на 7%. В течение 2019 года в США 6 …