Четверг, Май 23, 2019
Домой > Новости > «Сезон повторів на каналі ТЕТ»
 8 вересня «Телекритика» опублікувала матеріал «Сезон повторів на каналі ТЕТ», присвячений програмному наповненню каналу в новому сезоні. Власне, матеріал був готовий до публікації ще напередодні, однак ми затримали його вихід, намагаючись з'ясувати причини тенденції, яку помітила його автор, журналістка Ольга Денисенко. А саме, наповнення ефіру каналу переважно шоу та серіалами, які вже демонструвались в ефірі інших каналів. На жаль, керівництво каналу було відсутнє, і в прес-службі нам пообіцяли надати коментар пізніше. Коментар, - а вірніше, відповідь програмного директора каналу ТЕТ, - надійшов на нашу адресу сьогодні.

«Сезон повторів на каналі ТЕТ»

 ДОЗВОЛЬТЕ ЗДИВУВАТИСЯ

Дуже приємно, що «Телекритика» звернула свою увагу на певні зміни у сітці мовлення нашого каналу. Але матеріал Ольги Денисенко «Сезон повторів на телеканалі ТЕТ» дещо дивує.

По-перше, серед тих програм, які з’являться у ТЕТівському ефірі у новому сезоні, єдиним повтором є знаменита гра «Ключі від форту Буаяр», яка, впевнений, знову знайде вдячного глядача. Все інше – прем’єри. Адже сама авторка визнає, що «Голод» – абсолютно нова програма, яка нічого, крім назви, не має спільного з тим «Голодом», що демонструвався свого часу на СТБ, що «Стар Трек. Вояджер» (в українському перекладі – «Зоряний шлях «Вояджера») на екранах України піде вперше. Незважаючи на дошкульні сумніви авторки, хочу переконати її, що перший сезон «Горянина», який ми покажемо, справді не демонструвався на «Тонісі». Принагідно зазначу, що в самому факті повтору не вбачаю нічого поганого, якщо глядачеві це буде цікаво. Повторів не уникає жоден телеканал.

По-друге, неупереджені глядачі, напевно, помітили, що для каналу ТЕТ «початок нового сезону» – поняття досить умовне. Адже справді, багато прем’єр відбулось у нас влітку. До серіалу «Нез’ясовані таємниці», згаданого в матеріалі, ще додам зовсім свіжий американський серіал «Саммерленд» , популярний у цілому світі англійський сітком «Маленькі британці», австралійське «Скетч-шоу», російську гру «Слава за хвилину». Всі вищезгадані програми в Україні було показано вперше саме нашим каналом. Так само, як в прем’єрному показі в Україні продовжує виходити популярний молодіжний проект «ДОМ-2». Фактично, майже весь наш прайм – прем’єрний.

По-третє, у червні в ефірі ТЕТ, дійсно, стартував музично-розважальний проект нашого власного виробництва «Семеро VJ». Незабаром планується прем’єра ще одного власного щоденного проекту, про який ми розповімо загалові трохи згодом. Чи коректно в цьому випадку говорити про відсутність нових передач власного виробництва? Авторка не приховує, що одержала інформацію з цього приводу від нашої прес-служби, але висновки зробила гучні, несподівані і далекі від правди. Може, варто було все ж дочекатися коментарів від керівництва каналу?

Повторюю, ми щиро вдячні за увагу до нас з боку такого авторитетного видання. Просто хотілося б уточнити деякі принципові речі.

Валерій Гросман, програмний директор телекомпанії «ТЕТ»

Источник: Телекритика

О авторе Виталий

Автор и ведущий этого проекта. Проект основан только на энтузиазме и не преследует никаких коммерческих целей. Желающие стать автором, помочь в размещении и подборке новостей, развитии и продвижении проекта - добро пожаловать! Пишите мне на почту. Мое мнение часто может не совпадать с мнением автора опубликовавшего материал на стороннем ресурсе.

Так же просмотрите

Больше тысячи семей в России отказались от ТВ по религиозным мотивам

В 28 регионах вне цифрового вещания проживали 130 тысяч семей, до сих пор без вещания …

«ЗЕОНБУД» И КОНЦЕРН РРТ НЕ ПРИШЛИ К СОГЛАСИЮ ПО НОВОМУ ТАРИФУ И ПОШЛИ В СУД

Государственная компания и цифровой провайдер должны были договориться до 1 мая. Государственный Концерн радиовещания, радиосвязи и …