Понедельник, Декабрь 17, 2018
Домой > Новости > На «Інтері» звільнено всю кіноредакцію і групу анонсів
На «Інтері» звільнено низку працівників: весь колектив кіноредакції та групи анонсів, декількох операторів та  частину програмної служби. Про це «Телекритиці» стало відомо з джерел на каналі.

На «Інтері» звільнено всю кіноредакцію і групу анонсів

На «Інтері» звільнено низку працівників: весь колектив кіноредакції та групи анонсів, декількох операторів та  частину програмної служби. Про це «Телекритиці» стало відомо з джерел на каналі.

 Зокрема, звільнено керівника групи кіно Катерину Шандибіну, режисерів Руслана Красного, Валерія Колесникова та Світлану Бойко, редактора Тетяну Василяку. Після виходу з декретної відпустки, за словами джерела, буде звільнена старший редактор Оксана Руденко.

 Про майбутнє скорочення працівникам повідомили 7 травня, мотивувавши це рішення новим штатним розкладом. Їм, як і працівникам інформаційно-аналітичної служби, запропонували або звільнитись за згодою сторін, або працювати до 1 серпня і бути звільненими за статтею. Раніше, за словами джерела «ТК», в розмовах з колективом кіноредакції представники топ-менеджменту обіцяли, що скорочень не буде, але частину працівників переведуть на інші канали медіагрупи «Інтера».

 У відділі кадрів «Інтера» коментувати причини скорочення відмовились.

 Як уже повідомляла «ТК», 5 травня у складі правління і наглядової ради АТЗТ «УНТК» (оператор каналу «Інтер») відбулися зміни. До правління було введено нового фіндиректора В.Павленка, а на пост голови наглядової ради повернувся мажоритарний акціонер «УНТК» Валерій Хорошковський. Нагадаємо, він покинув цей пост 11 грудня 2006 року у зв’язку з призначенням на посаду Першого заступника Секретаря Ради Національної безпеки і оборони України. 16 травня Президент України Віктор Ющенко звільнив Валерія Хорошковського з посади в РНБОУ за його власним бажанням.

 

«Телекритика»

Обсудить на форуме!

О авторе Виталий

Автор и ведущий этого проекта. Проект основан только на энтузиазме и не преследует никаких коммерческих целей. Желающие стать автором, помочь в размещении и подборке новостей, развитии и продвижении проекта - добро пожаловать! Пишите мне на почту. Мое мнение часто может не совпадать с мнением автора опубликовавшего материал на стороннем ресурсе.

Так же просмотрите

ФАС завела дело из-за роста цен на цифровые ТВ-приставки

Федеральная антимонопольная служба (ФАС) начала разбирательство по причине увеличения цен на цифровые ТВ-приставки. В искусственном …

«1+1 медиа» сообщили о поставке в Украину оборудования для приема закодированного сигнала спутника

Не секрет, что на второй квартал следующего года (который вот-вот начнется) запланирован старт кодирования спутникового сигнала каналов …