Четверг, Октябрь 18, 2018
Домой > Новости > Сергій Курченко купує телеканал «1+1»

Сергій Курченко купує телеканал «1+1»

Відомий український бізнесмен Сергій Курченко купує телеканал «1+1». Найближчим часом має з’явиться офіційна інформація. Про це повідомив Олександр Чаленко.

«Курченко купує ще і канал 1+1. Офіційно про угоду буде оголошено через 10 днів. Правда, інший мій джерело розповіло, що він його не купив, а просто взяв у оренду», — написав журналіст на своїй сторінці у фейсбуці.

Нагадаємо, Сергій Курченко вже купив Український медіа-холдинг, в якому, однак відсутні телевізійні канали. Телеканал «Суддя 1+1» зараз належить не менш відомому бізнесменові Ігорю Коломойському.

Разом з тим «Футбол Україна» нагадує, що спорідненим каналом є «2+2», на якому виходить програма «Профутбол«, що позиціонує себе як альтернатива «Великому футболу». Як доля програми — наразі невідомо.

Источник

О авторе Виталий

Автор и ведущий этого проекта. Проект основан только на энтузиазме и не преследует никаких коммерческих целей. Желающие стать автором, помочь в размещении и подборке новостей, развитии и продвижении проекта - добро пожаловать! Пишите мне на почту. Мое мнение часто может не совпадать с мнением автора опубликовавшего материал на стороннем ресурсе.

Так же просмотрите

Александр Шилко уходит с «1+1» на канал «Украина»

Корреспондент ТСН Александр Шилко объявил о своем увольнении с телеканала «1+1». «Я прекратил работать на …

Марина Леончук ушла с «1+1» на канал «Прямой»

Телеведущая Марина Леончук перешла работать на недавно запустившийся телеканал «Прямой». Об этом она сообщила на своей странице …