Вторник, 20 октября, 2020

«Беркут» побив і відтіснив людей на Банковій #євромайдан

На людей на Банковій у Києві напав «Беркут».

Як повідомляє фотограф «Української правди», їх декілька тисяч.

«Б’ють усіх без розбору – активістів, журналістів… Люди у формі «Беркута», — сказав він.

«Ми сховалися в будинку (поруч). Декількох людей били, я вивернуся й утік – тільки посвідчення (журналістське) висмикнули. Якби не вивернувся, теж би побили», — повідомив кореспондент.

Водночас, Дмитро Гнап на hromadske.tv повідомляє, що «Беркут» фактично відтіснив людей із Банкової.

hromadske.tv передає, що станом на 16:55 люди зробили живий ланцюг, щоб убезпечити нові сутички. А правоохоронці, як видно з он-лайн трансляції, скупчилися й перекрили Банкову, виставивши перед собою огорожі.

Повідомляється, що ще одній людині стало зле.

Раніше повідомлялося, що на Банковій однії людині покалічило ноги, а ще хтось нібито постраждав від ножа.

«Швидка забрала людину, дуже покалічені ноги», — передавало «Радіо Свобода» в он-лайн трансляції і уточнювало, що чоловікові «розірвало ногу».

Періодично застосовувалися шумові гранати та сльозогінний газ – як зі сторони міліції, так і з натовпу, передавав кореспондент «Радіо Свобода».

Деякі люди постраждали від газу, деякі від шумових гранат. Дві «швидкі» надавали допомогу на Банковій до того, як «Беркут» почав відтісняти мітингувальників.

«Українська правда»

О авторе Виталий

Автор и ведущий этого проекта. Проект основан только на энтузиазме и не преследует никаких коммерческих целей. Желающие стать автором, помочь в размещении и подборке новостей, развитии и продвижении проекта - добро пожаловать! Пишите мне на почту. Мое мнение часто может не совпадать с мнением автора опубликовавшего материал на стороннем ресурсе.

Так же просмотрите

Парламентський телеканал відмовився транслювати новорічний #Євромайдан

Телеканал «Рада» відмовився транслювати новорічну ніч на Майдані Незалежності в Києві Як повідомили « Коментарям» …

Телеканал «Украина» об избиении журналистов #євромайдан

В распоряжении МБ — ответ пресс-службы телеканала «Украина» относительно фактов избиения журналистов правоохранительными органами в …