Пятница, 22 апреля, 2022

В Європарламенті засумнівалися в легітимності Януковича #евромайдан

Під час обговорення українського питання в Європейському парламенті спалахнула дискусія стосовно «демократичної легітимності» президента України Віктора Януковича.

Про це пише Інтерфакс-Україна.

Старт дискусії дало твердження депутата-соціаліста Марека Сівеця. За його словами, «не можна ігнорувати реальність» того, що Янукович був обраний легітимно.

Віцепрезидент ЄНП Яцек Саріуш -Вольський в свою чергу нагадав, що Янукович виграв вибори, обіцяючи українцям європейське майбутнє.

«Хіба він не втратив демократичну легітимність? Це — демократія», — заявив він.

Сівець заперечив йому, зазначивши, що довіру до президента Януковича «виявили українські люди» і тільки вони можуть змінити своє рішення.

Повідомляється, що дискусія проходить у спокійному руслі, без емоцій.

О авторе Виталий

Автор и ведущий этого проекта. Проект основан только на энтузиазме и не преследует никаких коммерческих целей. Желающие стать автором, помочь в размещении и подборке новостей, развитии и продвижении проекта - добро пожаловать! Пишите мне на почту. Мое мнение часто может не совпадать с мнением автора опубликовавшего материал на стороннем ресурсе.

Так же просмотрите

Янукович согласился на теледебаты с Кличко

Президент Украины Виктор Янукович готов провести теледебаты с лидером оппозиционной партии УДАР Виталием Кличко. Об …

Януковича с флагом на открытии Олимпиады показали только россиянам

Российские телеканалы, транслировавшие открытие зимних Олимпийских Игр в Сочи, несколько раз показывали в эфире президента …