Пятница, 22 апреля, 2022

Опозиція не піде на переговори з владою без «мандату» #Євромайдану

У опозиції заявляють, що не підуть на переговори з владою без згоди на це учасників Євромайдану та доки силовики не будуть виведені за межі Києва.

«Круглі столи — це комедії. Наші вимоги мають бути виконані, плюс виведення силовиків за межі Києва. До того — жодних перемовин», — заявив Олег Тягнибок на брифінгу, цитує «Батьківщина» у Twitter.

У свою чергу, Арсеній Яценюк заявив: «Наші вимоги почали виконуватися. І Янукович сам зрозумів, що потрібно проводити перемовини».

«Ми повинні отримати мандат від громадян — на проведення перемовин… Переговори з Януковичем можливі лише після того, як ми отримаємо мандат від Майдану», — сказав Яценюк на брифінгу.

Источник

О авторе Виталий

Автор и ведущий этого проекта. Проект основан только на энтузиазме и не преследует никаких коммерческих целей. Желающие стать автором, помочь в размещении и подборке новостей, развитии и продвижении проекта - добро пожаловать! Пишите мне на почту. Мое мнение часто может не совпадать с мнением автора опубликовавшего материал на стороннем ресурсе.

Так же просмотрите

Європарламент — за підписання угоди з Україною і безвізовий режим #евромайдан

Європарламент висловився за «якнайшвидше» підписання Угоди про асоціацію з Україною за умови виконання всіх вимог. …

Представительство Евросоюза в Киеве заблокировано «титушками» #Євромайдан

Участники акции держат флаги Украины, между собой разговаривают на русском языке и раздают листовки с …