Пятница, 22 апреля, 2022

СУД ВИПУСТИВ 8 ІЗ 9 «В’ЯЗНІВ БАНКОВОЇ». Одного залишили під арештом #Євромайдан

Суд відпустив під частковий домашній арешт Єгора Превіра, затриманого 1 грудня на Банковій.

Про це повідомляє кореспондент «Української правди».

За словами адвоката, його підсудному після затримання впродовж всієї ночі не надавали медичної допомоги, в той час коли він був у дуже важкому стані.

Прокурор вимагав залишити Превіра під арештом. Однак суд зобов’язав його бути вдома із 8 вечора до 7 ранку.

Під час розгляду апеляції судді дозволили йому не вставати. У нього контузія очей і права йому довелося зачитувати.

Раніше суд прийняв рішення про його арешт на 2 місяці у зв’язку зі звинуваченням в організації масових заворушень за ст. 294 КК, максимальне покарання за якою досягає 8 років ув’язнення.

У вівторок президент Віктор Янукович пообіцяв, що вирішать питання зміни запобіжного заходу для затриманих під час сутичок Євромайдану.

Після сутичок під адміністрацією президента були затримані 9 осіб.

11 грудня було винесене рішення по п’яти євромайданівцях, затриманих 1 грудня: було оштрафовано Юрія Болотова таВладислава Загоровка, які визнали свою провину, також відпустили під домашній арешт Миколу Лазаревського, під особисте зобов’язання Геннадія Черевка та Сергія Нужненка.

11 грудня апеляційний суд Києва залишив у силі рішення Шевченківського райсуду про арешт на 60 днів Ярослава Притуленка.

12 грудня суд відпустив під особисте зобов’язання Олександра Остащенка.

13 грудня вранці було відпущено під особисте зобов’язання Валерія Гарагуца.

Таким чином, суд змінив запобіжний захід на час слідства 7 затриманим за звинуваченням в організації масових заворушень за ст. 294 КК.

Українська правда

О авторе Виталий

Автор и ведущий этого проекта. Проект основан только на энтузиазме и не преследует никаких коммерческих целей. Желающие стать автором, помочь в размещении и подборке новостей, развитии и продвижении проекта - добро пожаловать! Пишите мне на почту. Мое мнение часто может не совпадать с мнением автора опубликовавшего материал на стороннем ресурсе.

Так же просмотрите

Из-за пропаганды и лжи Литва вслед за Украиной заблокировала российские телеканалы

В Литве на три месяца заблокировали трансляцию российского телеканала «НТВ Мир». Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой …

На Донбассе три оператора не выполнили решение суда и продолжают транслировать российские каналы

Решение Окружного административного суда Киева относительно временного прекращения ретрансляции четырех российских телеканалов до сих пор …