Пятница, 22 апреля, 2022

Парламентський телеканал відмовився транслювати новорічний #Євромайдан

Телеканал «Рада» відмовився транслювати новорічну ніч на Майдані Незалежності в Києві

Як повідомили « Коментарям» у партії УДАР, відмова мотивована тим, що канал не працює з 22:00.

При цьому народний депутат України від УДАРу  Ірина Геращенконаголосила, що аналогічні відмови з різною мотивацією опозиція отримувала на всі інші звернення щодо трансляції акцій на Майдані.

При цьому вона нагадала, що акції Партії регіонів і так званий антимайдан телеканал «Рада» транслював.

Геращенко повідомила, що вже направила відповідне звернення голові Верховної Ради України Володимиру Рибаку з вимогою пояснити, чому парламентський канал останній місяць транслює в основному виступи і заяви членів уряду та акції Партії регіонів, а не висвітлює діяльність усіх парламентських фракцій, народних депутатів, у тому числі опозиційних і позафракційних.

«Ми вимагатимемо терміново створити наглядову раду цього телеканалу, який, як і УТ- 1, перетворився на рупор і агітку влади. І будемо звертатися до Генпрокуратури з вимогою розглянути факти цензури на телеканалі», — заявила нардеп.

Як повідомляли «Коментарі», раніше опозиція заявила, що Перший національний відмовився транслювати Народне віче 22 грудня о зв´язку з тим, що він «не встигає» з підготовкою, але пообіцяв показати новорічний Євромайдан.

Нагадаємо, раніше комітет Верховної Ради з питань свободи слова та інформації висловив недовіру членам Нацради з питань телебачення і радіомовлення, а також вимагав відставки керівництва телеканалу «Рада» у зв´язку з необ´єктивним висвітленням подій у Києві.

О авторе Виталий

Автор и ведущий этого проекта. Проект основан только на энтузиазме и не преследует никаких коммерческих целей. Желающие стать автором, помочь в размещении и подборке новостей, развитии и продвижении проекта - добро пожаловать! Пишите мне на почту. Мое мнение часто может не совпадать с мнением автора опубликовавшего материал на стороннем ресурсе.

Так же просмотрите

Интернет обошел телевидение по суточному охвату аудитории

75% жителей крупных городов ежедневно пользуются интернетом. При этом телевидение смотрит в среднем 70,4% горожан. …

В локальном цифровом эфире Киева появилось два новых телеканала

«5 канал» и «Раду» заменили телеканалы «Телевсесвіт» и «Натали». Нацсовет по вопросам телевидения и радиовещания …