Понедельник, Октябрь 15, 2018
Домой > Новости > «Шустер Live» буде на Першому національному

«Шустер Live» буде на Першому національному

Національна телекомпанія України прийняла рішення відновити співпрацю зі студією Савіка Шустера та трансляцію в ефірі Першого Національного громадсько-політичної програми «Шустер Live». Про це повідомляється в офіційній заяві компанії.

«Наприкінці минулого року найпопулярніша програма «Шустер Live» за вказівки влади Януковича була знята з ефіру через гостру критику на її адресу. На деякий час популярному ведучому Савіку Шустеру було
заборонено в’їзд в Україну. Керівництво Національної телекомпанії України усвідомлює, що тепер у студії «Шустер Live» немало критичних слів пролунає на адресу, зокрема, й нової української влади. Проте переконані, що об’єктивність програми допоможе в розбудові громадянського суспільства та демократичного розвитку нашої країни», —  повідомляє прес-служба Першого Національного

Нагадаємо, у неділю, 2 березня, на Першому національному вийшов спецпроект Шустер LIVE і «Громадського ТБ» . Він продемонстрував высокі показники телеперегляду. За аудиторією 18+, 50 тис, частка склала 13,6%, рейтинг 6,4%. За аудиторією 14-49, 50 тис+, частка 8,1%, рейтинг 3,1%. Це надзвичайно високі показники для Першого національного, які в десятки разів перевищують середні показники за місяць.

Шустер LIVE плюс «Громадське ТБ» на Первом национальном продемонстрировал высокую долю

21 лютого  шоу Савика Шустера вийшло на 5 каналі. Щодо подальших виходів ток-шоу на 5 каналі повідомлялось, що це питання переговорів.

З 28 лютого в праймі Першого національного (з 10:00 до 12:00, з 15:00 до 17:00 та з 19:00 до 21:00) виходило Громадське ТВ.

В той же час, Громадське ТВ розповсюдило заяву, в якій йдеться, що «усупереч Угоді між Громадським і Першим національним, шляхом підкилимних домовленостей, програми Громадського намагаються витіснити програмами комерційної структури». За словами команди Гродмадського, рішення про надання ефіру Студії Савіка Шустера погоджено Кабінетом міністрів України, а безпосередні вказівки щодо вимкнення Громадського з прайму Першого національного надходять від секретаріату прем’єр-міністра Арсенія Яценюка.  «Ми розцінюємо подібні дії як великий крок назад у розбудові суспільного мовлення. І просимо керівництво Уряду надати офіційні роз’яснення щодо до цього факту і врегулювати питання подальшої присутності Громадського в ефірі Першого національного», — йдеться в заяві.

Шустер вернулся на экраны

Як повідомляв раніше МБ, у 2013 році Шустер LIVE виходило на телеканалі Інтер. Перша програма «Шустер Live » вийшла на телеканалі «Інтер» в п»ятницю, 22 лютого 2013 року в 20.30. Проект замінив ток-шоу «Справедливість» з Анной Безулик. Проте на 2014 контракт із телеканалом не був продовжений.

Із початку 2011-го і до переходу на Інтер, Савік Шустер співпрацював із Першим національним.

Перший Національний – загальнонаціональний телеканал. В ефірі з 1951 року. Є членом EBU. Технічне покриття телеканалу – 98%. З 2010 р. медіа-показники Першого Національного виросли удвічі, середня частка телеканалу – 3,85% за аудиторією 18+ (2013 р.). В. о. генерального директора – Олександр Пантелеймонов.

Источник

О авторе Виталий

Автор и ведущий этого проекта. Проект основан только на энтузиазме и не преследует никаких коммерческих целей. Желающие стать автором, помочь в размещении и подборке новостей, развитии и продвижении проекта - добро пожаловать! Пишите мне на почту. Мое мнение часто может не совпадать с мнением автора опубликовавшего материал на стороннем ресурсе.

Так же просмотрите

Телеканал Савика Шустера может закрыться к концу года

Вчера вечером поклонники программы «Шустер LIVE», включив телевизор в привычное время, программы не увидели. Вместо …

Журналисту Савику Шустеру официально разрешили вернуться на работу

Украинскому журналисту Савику Шустеру районный административный суд Киева официально разрешил вернуться на работу, сообщает украинский …