Пятница, Октябрь 19, 2018
Домой > Новости > Украина: «1+1» готує нове шоу, яке поєднує людей, розділених кордонами

Украина: «1+1» готує нове шоу, яке поєднує людей, розділених кордонами

Телеканал «1+1» оголошує кастинг нового реаліті-шоу, в якому люди, роз’єднані тисячами кілометрів та десятками років, зможуть зустрітися після довгої розлуки. Про це повідомляється у розповсюдженому релізі.
Новий проект – це історія про те, як близькі люди після довгих років розлуки зустрічаються знову. Героями стануть звичайні українці: донька, котра у пошуках заробітку опинилася далеко за кордоном, і старенька мама, котра вже й не сподівалася побачити свою кровинку, або хлопець, який познайомився з дівчиною, а потім утратив зв’язок і тепер не знає, де шукати кохану.

Телеканал «112 Украина» запускает утреннее шоу

Родичі, друзі, кохані часто розлучаються за примхою долі. Але канал «1+1» розшукає всіх, у будь-якій країні, і дасть можливість знов обійняти одне одного — йдеться у релізі.
Хто буде ведучим нового проекту, канал поки не розповідає, але анонсує, що це буде один з найпопулярніших шоуменів України. Він буде особисто супроводжувати героїв під час подорожі та зробить усе можливе, щоб довгоочікувана зустріч відбулася.
Щоб узяти участь у кастингу, треба поділитися своєю історією за адресою: casting_svit@1plus1.tv.

О авторе Виталий

Автор и ведущий этого проекта. Проект основан только на энтузиазме и не преследует никаких коммерческих целей. Желающие стать автором, помочь в размещении и подборке новостей, развитии и продвижении проекта - добро пожаловать! Пишите мне на почту. Мое мнение часто может не совпадать с мнением автора опубликовавшего материал на стороннем ресурсе.

Так же просмотрите

Александр Шилко уходит с «1+1» на канал «Украина»

Корреспондент ТСН Александр Шилко объявил о своем увольнении с телеканала «1+1». «Я прекратил работать на …

Марина Леончук ушла с «1+1» на канал «Прямой»

Телеведущая Марина Леончук перешла работать на недавно запустившийся телеканал «Прямой». Об этом она сообщила на своей странице …