Пятница, Октябрь 19, 2018
Домой > Новости > Украина: «Воля» і «Тріолан» саботують рішення Нацради про відключення російських каналів

Украина: «Воля» і «Тріолан» саботують рішення Нацради про відключення російських каналів

Провайдери програмної послуги саботують рішення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення про припинення ретрансляції передач російських телеканалів «Россия 24», ОРТ, «РТР Планета» та «НТВ-Мир».

Про це передає «Радіо Свобода».

Як повідомляють глядачі, станом на 8:00 12 березня у Києві ретрансляцію російських каналів продовжував один із найбільших операторів – компанія «Воля».

Так само чинили компанія «Тріолан» і менші за кількістю абонентів провайдери, приміром, «Інтелеком-С» у Святошинському районі столиці.

Тим часом, у Севастополі «Воля» ще 10 березня припинила трансляцію 12 загальнонаціональних українських телеканалів – на вимогу неназваної особи, яку в прес-релізі компанії називають «в.о. голови Севастопольської міської адміністрації».

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення вимагала від провайдерів програмної послуги до 19:00 11 березня припинити ретрансляцію передач кількох російських телеканалів.

«Станом на 12:00 11 березня вже до 50% провайдерів по всій Україні відключили мовлення цих іноземних каналів, інші готуються до відключення», – інформувала Нацрада.

Регулятор рекомендував також забезпечити ретрансляцію у мережах відключених у Криму телеканалів ATR та Чорноморської ТРК.

Источник

О авторе Виталий

Автор и ведущий этого проекта. Проект основан только на энтузиазме и не преследует никаких коммерческих целей. Желающие стать автором, помочь в размещении и подборке новостей, развитии и продвижении проекта - добро пожаловать! Пишите мне на почту. Мое мнение часто может не совпадать с мнением автора опубликовавшего материал на стороннем ресурсе.

Так же просмотрите

Нацсовет проведет пресс-конференцию по языковым квотам

2 октября в 12:00 в информационном агентстве «Укринформ» пройдет пресс-конференция на тему «Языковые квоты на …

Нацсовет адаптировал два украинских телеканала с европейскими лицензиями

На этой неделе Нацсовет по вопросам телевидения и радиовещания внес в список адаптированных иностранных телеканалов два украинских …