Понедельник, Октябрь 15, 2018
Домой > Новости > НЛО ТV запускає гумористичний проект «Мамахохотала-шоу»

НЛО ТV запускає гумористичний проект «Мамахохотала-шоу»

Телеканал НЛО TV запускає покази гумористичного концерту «Мамахохотала-шоу», які транслюватимуться щоп’ятниці. Про це повідомляє прес-служба каналу.

Перший випуск програми вийде 28 березня о 22.40.

«Мамахохотала-шоу» складається із гумористичних стендапів, монологів, відео-форматів і мініатюр.

Керівник студії «Мамахохотала»  Роман Грищук переконаний, що проект буде успішним, оскільки на українському телебаченні не вистачає молодіжного гумору.

«Нам здається, що українському телебаченню не вистачало свіжого, молодіжного гумору. Та й формат стендапа зустрічається на українському ТБ вкрай рідко. Я радий, що нам вдалося зібрати команду молодих і сильних гумористів, здатних розсмішити будь-кого. І це ми доводитимемо щотижня!», — говорить пан Грищук.

Нагадаємо, для «НЛО TV» студія «Мамахохотала» вже випустила 24-серійний серіал «Як гартувався стайл», який стартував восени минулого року. На даний момент студія «Мамахохотала» працює над сценарієм другого сезону серіалу.

«Телекритика»

О авторе Виталий

Автор и ведущий этого проекта. Проект основан только на энтузиазме и не преследует никаких коммерческих целей. Желающие стать автором, помочь в размещении и подборке новостей, развитии и продвижении проекта - добро пожаловать! Пишите мне на почту. Мое мнение часто может не совпадать с мнением автора опубликовавшего материал на стороннем ресурсе.

Так же просмотрите

Телеканалы Ахметова начали глушить

Телеканал Украина глушат. Об этом сообщила пресс-служба Медиа Группа Украина. “11 мая 2016 года, в …

«Медиа группа Украина» переоформила лицензии «НЛО TV», «Индиго» и «Эскулап»

«Медиа группа Украина» поменяла программную концепцию телеканалов «НЛО TV», «Индиго» и «Эскулап», воспользовавшись новым бланком …