Воскресенье, Март 18, 2018
Домой > Новости > Украина: Суд розпорядився призупинити трансляцію 4 російських телеканалів в Україні

Украина: Суд розпорядився призупинити трансляцію 4 російських телеканалів в Україні

Київський окружний адміністративний суд призупинив діяльність російських телеканалів в Україні на час розгляду позову Національної ради з питань телерадіомовлення та щодо незаконності їхньої діяльності.

Про це розповіла на брифінгу у вівторок заступник секретаря РНБО Вікторія Сюмар.

«Київським окружним адмінсудом винесена ухвала, відповідно до якої має бути призупинена трансляція російських телеканалів в Україні на час розгляду позову Національної ради з питань телебачення та радіомовлення до компанії, яка є основним транслятором цих каналів».

«Завтра Національна рада з питань телебачення і радіомовлення, яка подавала цей позов, дасть розяснення що це рішення означає для кабельних операторів», — сказала Сюмар.

Вона уточнила що йдеться про російський Перший канал, РТР, НТВ і Росія 24.

Українська правда

О авторе Виталий

Автор и ведущий этого проекта. Проект основан только на энтузиазме и не преследует никаких коммерческих целей. Желающие стать автором, помочь в размещении и подборке новостей, развитии и продвижении проекта - добро пожаловать! Пишите мне на почту. Мое мнение часто может не совпадать с мнением автора опубликовавшего материал на стороннем ресурсе.

Так же просмотрите

Телецентр НТВ в Москве построят до конца 2019 года

Срок строительства телевизионного комплекса НТВ в Москве продлили до 31 декабря 2019 года. Здание телекомплекса …

ФАС оштрафовала НТВ и РЕН ТВ за громкую рекламу

Федеральная антимонопольная служба (ФАС) оштрафовала телеканалы НТВ и РЕН ТВ за превышение предельно допустимой громкости …