Пятница, 22 апреля, 2022

Zik TV: Вибори президента — починаємо першими!

15 годин прямого ефіру, 30 знімальних груп, прямі трансляції з гарячих точок на усій території України, сто авторитетних гостей, відомі ведучі, яким довіряють глядачі, – у неділю, 25 травня, телеканал ZIK уже з 10:00 – першим у телепросторі країни – зі своєї нової студії у Києві запустить прямоефірний проект «EкSTREAM Марафон. Вибори президента». Він триватиме до першої ночі.

25 травня глядач ZIKу першим в онлайн-режимі за допомогою STREAM-трансляцій опинятиметься в епіцентрі всіх важливих подій та емоцій країни. В усіх головних містах України – на виборчих дільницях, центральних майданах – у день виборів працюватимуть 30 знімальних груп ZIKу. Спеціальне обладнання LiveU для мобільної організації прямих включень даватиме змогу миттєво, «вже і зараз» переносити глядача на місця виникнення провокацій, конфліктів, спроб фальшування, передавати живі враження людей, їхні надії і сподівання.

У Києві STREAM-трансляції вестимуться із Центральної виборчої комісії, штабів кандидатів у Президенти, брифінгів «силовиків».

«Зацікавлення українців до виборів, до того, що відбуватиметься 25 травня на дільницях, вулицях міст України, неймовірно великий, – говорить генеральний директор медіа-холдингу ZIK Дмитро Добродомов. – Тож ми вирішили провести справді екстремальний виборчий телемарафон, який триватиме від самого ранку і до ночі. Прямий ефір буде вкрай динамічним та інформаційно насиченим. Близько 150 STREAM-трансляцій, прямі включення, живі репортажі, оперативні новини чергуватимуться із діалогами у студії.

Водночас цим масштабним проектом ми відкриємо мовлення ZIKу з нашої студії у Києві».

На зв’язок із Києвом виходитимуть спеціальні студії, організовані у співпраці з іншими телеканалами у Луганську, Варшаві і Москві. Ще одна студія ZIKу, окрім столиці України, діятиме й у Львові. «Вуличні» студії на центральних майданах, де зможуть виступити відомі особистості, мешканці міст, працюватимуть у Харкові, Одесі, Дніпропетровську і Донецьку.

У телемарафоні планують участь близько ста гостей. Відомі та авторитетні політологи, громадські і культурні діячі, активісти робитимуть прогнози, оцінюватимуть та аналізуватимуть виборчий процес. І, звісно, у студії очікуватимуть на появу найретинговіших кандидатів на посаду Президента України.

У студії ZIKу в Києві працюватимуть відомі ведучі телеканалу – Дмитро Добродомов («Народний контроль»), Остап Дроздов («Прямим текстом»), Денис Бігус («Наші гроші»), Сергій Рахманін («Приціл» – до березня 2014-го, «Гра У Класику», прем’єра – 3 червня). А ще відомий журналіст, учасник руху «Стоп цензурі!», володар «Телетріумфу-2009», як найкращий репортер, Наталка Соколенко та ведуча програми «Київський форум» Рена Назарова.

У межах телемарафону передбачають щогодинні випуски новин, а про хід голосування Україні постійно інформуватиме біжуча стрічка на екрані.

За словами креативного продюсера телеканалу ZIK Сергія Дорофеєва, «найскладнішим у таких марафонах є драматургія — вибудовування всіх включень із різних міст, студійних фрагментів, анонсів та інформаційних сюжетів.

«Наше головне завдання — зробити марафон зрозумілим і простим у подачі й одночасно інформаційно-змістовним, – говорить Сергій Дорофеєв. – Прийдешні вибори – це випробування для країни. Для телемовників — це перевірка їх творчого потенціалу, здатності бути об’єктивними, випробування технічних можливостей. На ZIKу над організацією «EкSTREAM Марафон. Вибори президента» працює понад 300 осіб. Це буде дуже важливий ефір для нас».

«EкSTREAM Марафон. Вибори Президента» – складне завдання. Але ми готові до нього, ми готові надати нашим глядачам максимальну кількість точної, оперативної та потрібної інформації, експертних думок від авторитетних гостей. Ми готові у прямому ефірі занурити глядача у гарячий вир виборів-2014», – наголосив Дмитро Добродомов.

О авторе Виталий

Автор и ведущий этого проекта. Проект основан только на энтузиазме и не преследует никаких коммерческих целей. Желающие стать автором, помочь в размещении и подборке новостей, развитии и продвижении проекта - добро пожаловать! Пишите мне на почту. Мое мнение часто может не совпадать с мнением автора опубликовавшего материал на стороннем ресурсе.