Суббота, 23 октября, 2021

Перебіжчик Савік Шустер обзавівся власним телеканалом.

Телеведучий Савік Шустер став співвласником телеканалу.

Про це стало відомо на засіданні Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в четвер, 11 червня, передає «Лівий берег».

Телеканал змінив назву з Pravda Russian World chanel на 3S. TV, а також змінив структуру власності, у зв’язку з чим попросив переоформити ліцензію. Раніше одноосібним власником телеканалу (юридична особа ТРК «Всесвітня інформаційна служба») був Павло Єлізаров, керуючий партнер «Савік Шустер Студії» (3S). Тепер у нього залишилася частка в 50%, власником іншої частини став Савік Шустер.

Нацрада перенесла розгляд питання про переоформлення на наступний тиждень. Створення PRAVDA Russian world channel (ТОВ «ТРК Всесвітня інформаційна служба») почалося ще в кінці минулого року. Планувалося, що основою нового каналу має стати програма «Шустер LIVE» Савіка Шустера. Однак після Шустеру вдалося домовитися про показ своєї програми на 112 каналу. Зараз 112-му загрожує закриття.

Источник

О авторе Виталий

Автор и ведущий этого проекта. Проект основан только на энтузиазме и не преследует никаких коммерческих целей. Желающие стать автором, помочь в размещении и подборке новостей, развитии и продвижении проекта - добро пожаловать! Пишите мне на почту. Мое мнение часто может не совпадать с мнением автора опубликовавшего материал на стороннем ресурсе.

Так же просмотрите

Савик Шустер подписал двухлетний контракт с телеканалом «Украина»

Два с половиной года назад телеведущий Савик Шустер оставил работу на украинском телевидении и выехал …

КАНАЛ АХМЕТОВА ДОСРОЧНО УБЕРЕТ ПРОГРАММУ ШУСТЕРА, ЕСЛИ РЕЙТИНГИ БУДУТ НИЗКИМИ

Савик ​Шустер подписал контракт с телеканалом «Украина» на два года с возможностью продления еще на …