Воскресенье, Февраль 19, 2017
Домой > Новости > СБУ: в одному з районів Запорізької області відсутній сигнал українських телеканалів

СБУ: в одному з районів Запорізької області відсутній сигнал українських телеканалів

У Розівському районі Запорізької області, що межує з Донеччиною, з технічних причин телеглядач позбавлений можливості дивитися аналогові українські канали, повідомили в обласному управлінні СБУ. Про це пише radiosvoboda.org

За даними відомства, наразі в районі телеприймачі ловлять лише сигнал російських мовників, що надходить з тимчасово окупованої території.

Як пояснили представники СБУ, така ситуація обумовлена відсутністю потужних ретрансляторів в районах наближених до зони проведення АТО, які могли б перекрити сигнали донецької телевежі.

«У нас 12 російських каналів приймає Розівка і жодного українського. Технічно ми побороти цю ситуацію намагаємося, однак на сьогоднішній день не виходить. Ми цю проблему висвітлили на Київ. Питання вирішуємо з Нацрадою (Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України – ред.). Мова йде не лише про Розівський район, а й Маріупольський напрямок, Волноваський, Гранітне. Справа у тому, що донецька телевежа будувалася відносно недавно, і вона технічно набагато потужніша за запорізьку та дніпропетровську. Зараз робляться спроби вирішити це питання. Потрібний потужний ретранслятор. Питання технічне», – заявив заступник керівника управління СБУ в Запорізькій області Дмитро Іванов.

На окупованій частині Донбасу мовлення українських каналів відсутнє з літа 2014 року.

Источник

О авторе Виталий

Автор и ведущий этого проекта. Проект основан только на энтузиазме и не преследует никаких коммерческих целей. Желающие стать автором, помочь в размещении и подборке новостей, развитии и продвижении проекта - добро пожаловать! Пишите мне на почту. Мое мнение часто может не совпадать с мнением автора опубликовавшего материал на стороннем ресурсе.

Так же просмотрите

СБУ начала проверять эфиры телеканалов в Луганской области

Служба безопасности Украины начала расследовать вещание телеканалов в Луганской области, сообщают «Українські новини». «Прокуратурой Луганской области …

СБУ открыла уголовное производство по обвинению в попытке захвата госвласти #євромайдан

Служба безопасности Украины /СБУ/ открыла уголовное производство против ряда лиц по обвинению в попытке захвата …