Воскресенье, Август 20, 2017
Домой > Новости > Україна святкує День національного прапора

Україна святкує День національного прапора

Сьогодні в Україні святкують День державного прапора. Це офіційне свято, яке відзначається щорічно 23 серпня.

День національного прапора України було встановлено «на вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів України» згідно з Указом другого президента України Леоніда Кучми «Про День Державного Прапора України» від 23 серпня 2004 року No987/2004.

У 2009 році третій президент України Віктор Ющенко вніс зміни до цього указу, заснувавши щорічну офіційну церемонію підняття прапора 23 серпня по всій Україні.

Раніше День Державного Прапора святкувався тільки в Києві на муніципальному рівні.
Зокрема, 24 липня 1990 року, більш ніж за рік до проголошення Незалежності України, біля будівлі Київської міської ради вперше офіційно був піднятий національний синьо-жовтий прапор, який заявив про намір громади будувати нову незалежну Українську державу.

Президент України Петро Порошенко оголосив флеш-моб «Підпиши прапор». Про це він сказав під час урочистого підняття Державного прапора перед Софійським собором у Києві.

П.Порошенко повідомив, що прапор, який підписуватимуть під час флеш-мобу, вчора, 22 серпня, під час перебування у Чугуєві йому подарував боєць 95-ї аеромобільної бригади.

О авторе Виталий

Автор и ведущий этого проекта. Проект основан только на энтузиазме и не преследует никаких коммерческих целей. Желающие стать автором, помочь в размещении и подборке новостей, развитии и продвижении проекта - добро пожаловать! Пишите мне на почту. Мое мнение часто может не совпадать с мнением автора опубликовавшего материал на стороннем ресурсе.

Так же просмотрите

Госкино напомнило каналу «Украина» о запрете сериала «Горькое счастье»

Сериалы «Забытая женщина» и «Чужое счастье» признаны украинскими, а «Горькое счастье» — российским, в связи …

На «Украине» — новый маркетинг-директор

Не только для Плюсов нынешняя неделя началась с кадровых изменений. Правда, в отличие от них, …