Среда, Сентябрь 20, 2017
Домой > Новости > «ВВС Україна» співпрацюватиме з каналом ICTV

«ВВС Україна» співпрацюватиме з каналом ICTV

Щопонеділка та щосереди у вечірньому випуску програмі «Факти» телеканалу ICTV подаватимуться студії та матеріали журналістів «ВВС Україна», які працюють у Лондоні (Великобританія). Про це повідомляє прес-служба «BBC Україна».

У вечірньому праймі подаватимуться «репортажі та аналіз ключових міжнародних подій та історій, що сталися протягом дня і які знаходять відгук серед української аудиторії».

У понеділок, 5 жовтня, під час першого телевізійного зв’язку між New Broadcasting House ВВС у Лондоні та студіями ICTV в Києві кореспондент ВВС Україна Андрій Кравець розповів про розвиток подій довкола ситуації в Сирії.

Редактор ВВС Україна Ніна Кур’ята вважає, що така співпраця «допоможе українській аудиторії краще розуміти світ». Також вона додала: «Аналіз від наших кореспондентів також познайомить нову аудиторію з матеріалами ВВС Україна, які можна знайти на веб-сайті bbc.ua».

Головний редактор інформаційної служби ICTV Олена Фроляк відзначила, що редакція «Фактів» окрім матеріалів на політичну тематику сподівається співпрацювати і щодо тем соціального характеру. «Адже для нас важливі цінності розвиненого суспільства, i як воно працює у Британії, цікаво нашому глядачеві», — прокоментувала вона.

«BBC Україна» — частина Всесвітньої служби ВВС.

Нагадаємо, починаючи з вересня, у програмі «Факти тижня» на телеканалі ICTV виходять спеціальні репортажі на актуальну для України тематику.

Источник

О авторе Виталий

Автор и ведущий этого проекта. Проект основан только на энтузиазме и не преследует никаких коммерческих целей. Желающие стать автором, помочь в размещении и подборке новостей, развитии и продвижении проекта - добро пожаловать! Пишите мне на почту. Мое мнение часто может не совпадать с мнением автора опубликовавшего материал на стороннем ресурсе.