Вторник, Май 23, 2017
Домой > Новости > Регулятор отказал телеканалу «112 Украина» в переоформлении лицензий

Регулятор отказал телеканалу «112 Украина» в переоформлении лицензий

Регуляторний орган 25 лютого відмовив п’яти регіональним компаніям, що мовлять у цифровому багатоканальному мультиплексі МХ-5 із логотипом «112 Україна», — «Аріадна ТВ», «Лідер ТВ», «Партнер ТВ», «ТВ Вибір», «Новий формат ТВ» — у переоформленні ліцензій в частині зміни програмної концепції мовлення. Про це повідомляє прес-служба Нацради.

У черговий раз розглянувши документи ліцензіатів, Національна рада відмовила їм у переоформленні програмних концепцій.

Загалом, за словами заступника голови Національної ради Уляни Фещук, зазначені мовники щомісяця звертаються до регулятора з аналогічним проханням про переоформлення ліцензій таким чином, аби вони цілком збігалися з програмною концепцією телеканалу «112 Україна» за супутниковою ліцензією. Це, зазначає вона, не відповідає умовам ліцензій регіональних мовників, які вони отримали на конкурсі. Водночас представники компаній ухиляються від отримання кореспонденції від регуляторного органу із запрошенням їх на засідання.

Нагадаємо, це десята відомова: останній раз Нацрада відмовляла каналу «112 Украина» в переоформленні ліцензій наприкінці січня.

источник

О авторе Виталий

Автор и ведущий этого проекта. Проект основан только на энтузиазме и не преследует никаких коммерческих целей. Желающие стать автором, помочь в размещении и подборке новостей, развитии и продвижении проекта - добро пожаловать! Пишите мне на почту. Мое мнение часто может не совпадать с мнением автора опубликовавшего материал на стороннем ресурсе.

Так же просмотрите

Дмитрий Гордон работает на «112 Украина» бесплатно

Экс-депутат Киевсовета, основатель интернет-издания «Гордон» Дмитрия Гордона, который на прошлой неделе запустил свою программу-интервью на …

Дмитрий Гордон запускает программу-интервью на «112 Украина»

На телеканале «112 Украина» стартует программа-интервью экс-депутата Киевсовета, основателя интернет-издания «Гордон» Дмитрия Гордона. Соответствующий проморолик …