Среда, Февраль 22, 2017
Домой > Новости > Регулятор отказал телеканалу «112 Украина» в переоформлении лицензий

Регулятор отказал телеканалу «112 Украина» в переоформлении лицензий

Регуляторний орган 25 лютого відмовив п’яти регіональним компаніям, що мовлять у цифровому багатоканальному мультиплексі МХ-5 із логотипом «112 Україна», — «Аріадна ТВ», «Лідер ТВ», «Партнер ТВ», «ТВ Вибір», «Новий формат ТВ» — у переоформленні ліцензій в частині зміни програмної концепції мовлення. Про це повідомляє прес-служба Нацради.

У черговий раз розглянувши документи ліцензіатів, Національна рада відмовила їм у переоформленні програмних концепцій.

Загалом, за словами заступника голови Національної ради Уляни Фещук, зазначені мовники щомісяця звертаються до регулятора з аналогічним проханням про переоформлення ліцензій таким чином, аби вони цілком збігалися з програмною концепцією телеканалу «112 Україна» за супутниковою ліцензією. Це, зазначає вона, не відповідає умовам ліцензій регіональних мовників, які вони отримали на конкурсі. Водночас представники компаній ухиляються від отримання кореспонденції від регуляторного органу із запрошенням їх на засідання.

Нагадаємо, це десята відомова: останній раз Нацрада відмовляла каналу «112 Украина» в переоформленні ліцензій наприкінці січня.

источник

О авторе Виталий

Автор и ведущий этого проекта. Проект основан только на энтузиазме и не преследует никаких коммерческих целей. Желающие стать автором, помочь в размещении и подборке новостей, развитии и продвижении проекта - добро пожаловать! Пишите мне на почту. Мое мнение часто может не совпадать с мнением автора опубликовавшего материал на стороннем ресурсе.

Так же просмотрите

На «112 Украина» стартует проект «Радио Свобода»

Удивительное рядом: проект украинской редакции «Радио Свобода» – «Донбасс. Реалии» (о том, что происходит в …

Стали известны возможные покупатели телеканала «112 Украина»

Управляющий директор инвестиционной компании ICU Макар Пасенюк рассказал в интервью изданию Liga.net, что участвовал в переговорах о …