Вторник, 19 апреля, 2022

StarMedia співпрацюватиме з кінокомпанією China Film

China Film уже активно співпрацює з голлівудськими кінокомпаніями Columbia Pictures, Universal Studios і Netflix.

Компанія Star Media успішно провела ділові переговори про співпрацю з державною китайською кінокомпанією China Film. Про це повідомляє прес-служба Star Media.

Українська компанія отримала запрошення від китайських колег знімати нові фільми в Піднебесній. Джианг Пінг, віце-президент China Film, високо оцінив військову драму від Star Media «А зорі тут тихі» і зазначив, що вона популярна серед китайських глядачів. Успіх цього фільму заклав основу для майбутньої співпраці української та китайської кінокомпаній.

На зустрічі від України був віце-президент Star Media Юрій Артеменко і продюсер Олексій Терентьєв. З китайського боку – делегація на чолі з Джиангом Пінгом. Китайські кіновиробники й раніше відвідували Україну, але з представництвом віце-президента – вперше.

China Film активно співпрацює з голлівудськими кінокомпаніями Columbia Pictures, Universal Studios, Netflix. Серед знаменитих картин виробника Ц мультфільм «Пікселі», бойовики «Велика стіна» і «Варкрафт». Найбільш комерційно успішними хітами China Film стали сьома і восьма частини франшизи «Форсаж», збори яких перевищили 1,2 млрд доларів.

Источник

О авторе Виталий

Автор и ведущий этого проекта. Проект основан только на энтузиазме и не преследует никаких коммерческих целей. Желающие стать автором, помочь в размещении и подборке новостей, развитии и продвижении проекта - добро пожаловать! Пишите мне на почту. Мое мнение часто может не совпадать с мнением автора опубликовавшего материал на стороннем ресурсе.

Так же просмотрите

Спутниковые каналы FilmUaDrama и Bolt будут вещать в Молдове

С первого апреля украинские спутниковые телеканалы FilmUaDrama и Bolt начнут транслироваться в Молдове. «Это очень …

Глава Star Media повідомив про запуск трьох супутникових телеканалів

Українсько-російська група компаній Star Media запустила два власних супутникових телеканали Star Cinema, Star Family, а …