Вторник, Январь 16, 2018
Домой > Новости > «Інтер+» розповість «Відверто про футбол»
18 березня, о 21:45 на телеканалі "Інтер+" відбудеться прем'єра щотижневого студійного ток-шоу "Відверто про футбол". Нова програма буде виходити у прямому ефірі, її ведучі - відомі футбольні коментатори Ігор Циганик і Роберто Моралес.

За словами авторів проекту, Відверто про футбол" - це об'єктивний і незаангажований аналіз подій в українському і світовому футболі із залученням вболівальників до обговорення.

«Інтер+» розповість «Відверто про футбол»

Ігор Циганик, керівник і ведучий програми: "На державному телебаченні достатньо інформаційних футбольних проектів, а ось пізнавально-аналітичного щотижневика немає. Наше завдання — уникати поверховості. Тому кожну проблему ми будемо розглядати максимально з різних боків".

Кожен з випусків присвячений окремій темі — футбольній топ-події тижня та її всебічному огляді у реальному часі. Головний учасник дискусії — гість у студії: це авторитетна особистість, яка буде цікава глядачу своїми несподіваними висновками і незалежними поглядами на проблему. "Героєм програми повинна бути тільки знакова фігура, — стверджує Ігор Циганик. — Це незаангажована людина, яка не демонструє свої симпатії до одного клубу".

Першим гостем програми буде Йожеф Сабо, легендарний футболіст і висококласний тренер. Тема передачі: прихід Юрія Семіна на посаду головного тренера київського "Динамо".

Телеглядачі і найзапекліші вболівальники футболу зможуть не тільки спостерігати за тим, що відбувається на екрані, але й безпосередньо впливати на перебіг подій у студії — вже найближчим часом для цього передбачено інтерактив.

У наступній програмі співрозмовником Ігоря Циганика і Роберто Моралеса стане тренер київського "Динамо" Сергій Овчинніков. Разом із ведучими вони обговорюють участь українців у Чемпіонаті Росії. Зокрема, мова піде про Олега Блохіна у якості головного тренера ФК "Москва".

Дивіться програму "Відверто про футбол" з Ігорем Цигаников і Роберто Моралесом на каналі "Інтер+".

http://interplus.tv/ua/news/2008/12/193.html

О авторе Виталий

Автор и ведущий этого проекта. Проект основан только на энтузиазме и не преследует никаких коммерческих целей. Желающие стать автором, помочь в размещении и подборке новостей, развитии и продвижении проекта — добро пожаловать! Пишите мне на почту. Мое мнение часто может не совпадать с мнением автора опубликовавшего материал на стороннем ресурсе.

Так же просмотрите

РЕН ТВ увеличил свою аудиторию и показал лучший результат за 12 лет

Телеканал РЕН ТВ существенно увеличил свою аудиторию, продемонстрировав рост доли в целевой аудитории. Таковы результаты …

Региональные телеканалы Общественного сократили вещание до 10,5 часов в сутки

Анонсированные пресс-службой Национальной общественной телерадиокомпании Украины изменения в работе региональных телеканалов (в связи с урезанием …