Вторник, 19 апреля, 2022

Кіберполіція викрила компанії, які незаконно транслювали українські телеканали у трьох областях

За інформацією правоохоронців, фігуранти надавали свої послуги на території Львівської, Закарпатської та Рівненської областей понад чотирьом тисячам абонентів.

Про це повідомляє пресслужба Департаменту кіберполіції Національної поліції України.

Так, у незаконній діяльності підозрюють чотирьох осіб. Вони начебто створили кілька компаній, через які незаконно надавали послуги ретрансляції телеканалів. Компанії діяли протягом 2018-2020 років на території Львівської, Закарпатської та Рівненської областей. Головний офіс розмістили у Закарпатській області, послугами компаній користувались понад 4 тис. абонентів.

Кіберполіція провела обшуки в офісних приміщеннях компаній, а також за місцями проживання фігурантів. За результатами вилучено понад 120 одиниць мережевого обладнання, комп’ютерну техніку, мобільні телефони, банківські картки, накопичувачі інформації, документацію, печатки, чеки та чорнові записи.

Наразі триває досудове розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 176 (Порушення авторського права і суміжних прав) Кримінального Кодексу України.

Источник

О авторе Виталий

Автор и ведущий этого проекта. Проект основан только на энтузиазме и не преследует никаких коммерческих целей. Желающие стать автором, помочь в размещении и подборке новостей, развитии и продвижении проекта - добро пожаловать! Пишите мне на почту. Мое мнение часто может не совпадать с мнением автора опубликовавшего материал на стороннем ресурсе.

Так же просмотрите

Европа отнесла Украину к главным мировым пиратам

Хуже Украины с пиратством только в Китае. В канун 2020 года Европейская комиссия опубликовала свой …

В ЕС нелегальные провайдеры IPTV зарабатывают в общем до 1 млрд евро в год

Пиратские сервисы охватывают 14 миллионов пользователей. Аудитория пиратских платформ с нелегальным контентом в сети стран …