Четверг, 30 сентября, 2021

«Зеонбуд» відключив кодування транспортного сигналу на супутнику

Провайдер цифрового ефірного телебачення «Зеонбуд» відключив кодування свого супутникового транспортного сигналу, який забезпечує доставку телевізійного сигналу пакету «Зеонбуду» від головної станції в Києві до регіональних передавальних станцій. Про це повідомив Олександр Глущенко, експерт із телевізійного мовлення, засновник інтернет-видань protv.ua та Mediasat.

«З технічної точки зору це просто збій», — зауважив пан Глущенко в коментарі «Детектору медіа». Через цей збій була відключена система умовного доступу (кодування) Irdeto.

За словами пана Глущенка, кількість домогосподарств, які мають технічну можливість прийняти транспортний сигнал «Зеонбуду» із супутника (сигнал DVB-S2 Multistream T2-MI) — не більше 1% від домогосподарств із супутниковим прийомом. Цей сигнал можуть приймати лише «побутові приймачі», процесор яких здатен обробити та декодувати потік. Такі приймачі з’явилися на ринку три роки тому.

У пресслужбі «Зеонбуду» «Детектору медіа» зазначили, що аварійне відключення системи кодування відбулося через «екстремальні перепади у системі енергопостачання». Сьогодні вночі провайдер планує  виправити цей збій. «У зв’язку з тим, що повернення кодування пов’язане з необхідністю тимчасового відключення мовлення, прийнято рішення зробити цей перехід у нічний час», — пояснили в пресслужбі.

Нагадаємо, влітку 2019 року провайдер цифрового ефірного телебачення «Зеонбуд» і компанія Irdeto підписали угоду щодо кодування транспортного сигналу «Зеонбуду» на супутнику із жовтня 2019 року. Це було одним з етапів підготовки до кодування телеканалів українських медіагруп на супутнику.

Чотири найбільші медіагрупи – StarLightMedia, «1+1 медіа», «Медіа Група Україна» та «Інтер медіа груп» – закодували сигнал своїх 22 каналів на супутнику в ніч із 28 на 29 січня.

Источник

О авторе Виталий

Автор и ведущий этого проекта. Проект основан только на энтузиазме и не преследует никаких коммерческих целей. Желающие стать автором, помочь в размещении и подборке новостей, развитии и продвижении проекта - добро пожаловать! Пишите мне на почту. Мое мнение часто может не совпадать с мнением автора опубликовавшего материал на стороннем ресурсе.

Так же просмотрите

7 сентября приостановится телерадиовещание концерна РРТ

С 5.00 до 14.00 Концерн РРТ проведет профилактические работы. 7 сентября с 5.00 до 14.00 …

Регулятор назначил проверку «Зеонбуда»

Заподозрив компанию в невыполнении условий лицензий. Провайдеру сети цифрового вещания ООО «Зеонбуд» г. Киев назначена …