Пятница, 25 сентября, 2020

На Львівщині викрили власника двох десятків незаконних онлайн-кінотеатрів — кіберполіція

Матеріальний збиток, завданий компаніям-правовласникам, становить близько 4 млн гривень.

Про це повідомляєпресслужба Департаменту кіберполіції Національної поліції України.

У створенні більше двох десятків онлайн-кінотеатрів підозрюють 30-річного мешканця Львівщини.

За інформацією поліції, фігурант був адміністратором вебсайтів та надавав доступ користувачам мережі до перегляду та копіювання кінофільмів без дозволу правовласника.

Основою його прибутків начебто була сплачена реклама на сайтах. Встановлений матеріальний збиток, завданий правовласникам, оцінюють у 4 млн гривень.

Кіберполіція провела обшук за місцем мешкання фігуранта. За результатами вилучено комп’ютерну техніку, банківські картки та мобільні телефони.

У ході досудового розслідування проведено п’ять комп’ютерно-технічних експертиз, за висновками яких поліція нібито отримала докази протиправної діяльності.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 176 (Порушення авторського права і суміжних прав) Кримінального кодексу України. Чоловіку оголошено про підозру. Йому загрожує до п’яти років ув’язнення. Наразі матеріали справи скеровані до суду.

Источник

О авторе Виталий

Автор и ведущий этого проекта. Проект основан только на энтузиазме и не преследует никаких коммерческих целей. Желающие стать автором, помочь в размещении и подборке новостей, развитии и продвижении проекта - добро пожаловать! Пишите мне на почту. Мое мнение часто может не совпадать с мнением автора опубликовавшего материал на стороннем ресурсе.

Так же просмотрите

«Яндекс» превратит «Кинопоиск» в онлайн-кинотеатр

Новый владелец популярного киносайта уже ведет переговоры с правообладателями видеоконтента «Яндекс» планирует запустить онлайн-кинотеатр на …