Вторник, 19 апреля, 2022

Канал «Наш» перейшов на повтори програм

Протягом кількох останніх днів на каналі «Наш» транслюють повтори раніше записаних програм і не випускають нових у прямому ефірі. При цьому в ефірі немає титру про те, що глядачі бачать повтор. Час від часу з’являються плашки з датою (наприклад: 18 березня) та інформацією про COVID-19 в Україні та світі, з яких і можна зрозуміти, що йдеться про повтор за той день.

Виконавчий продюсер каналу «Наш» Микола Буга повідомив «Детектору медіа», що канал повністю перейшов на повтори за винятком дайджесту: «Ми перейшли на повтори, оновлюємо лише дайджест, який крутиться щодвігодини».

Він пояснив це карантином: «У ситуації, коли запроваджено і продовжено карантин, у нас немає можливості забезпечувати привезення і відвезення співробітників на роботу. Тому прийнято рішення поки що перейти на такий формат скороченого мовлення, щоб в інвесторі були відповіді для співробітників, як далі мовлення буде виглядати».

На запитання, що відбувається з колективом, Микола Буга відповів, що днями має відбутися нарада, на якій колективу повідомлять про його подальшу долю: «Людей не відправили у відпустку за власний рахунок. Усе обіцяють розрахувати за повними посадовими окладами за березень. Сьогодні-завтра, наскільки розумію, має бути велика нарада, де колективу повідомлять його подальшу долю. Поки що питання це ніхто не піднімав і не вирішував. Немає ніяких масових звільнень і скорочень, люди просто чекають інформації про подальший формат роботи і про організацію цієї роботи. Поки рано казати “фініш, баста”. Але ситуація не райдужна, як ви можете бачити».

Одне із джерел «Детектора медіа» повідомило, що нібито на каналі днями були кілька представників «Медіа Групи Україна», у тому числі директор Євген Бондаренко, які вели перемовини про придбання обладнання каналу «Наш».

Микола Буга сказав, що про таке йому невідомо: «Таких розмов я, наприклад, не чув і пана Бондаренка на каналі не бачив. Але можу пишатися, що причетний до структури, яка вважається чи не найтехнологічнішою в країні. Багато гостей зазвичай було на нашому телеканалі: хтось цікавився, хтось вчився, хтось вчив, а хтось просто приходив подивитися, як усе працює».

Джерело «Детектора медіа» в «Медіа Групі Україна» сказало, що група не збирається купувати бренд телеканалу «Наш» і посилено розвиває свій інформаційний телеканал «Україна 24». Інформацію про можливу купівлю обладнання каналу «Наш» джерело не коментує.

«Детектор медіа» намагається зв’язатися з Євгеном Мураєвим, якого канал «Наш» називає «представником власника» (юридично власниками ТОВ «Наш 365» є кілька співробітників каналу).

Нагадаємо, на початку лютого на каналі «Наш» представили нового головного редактора Андрія Шатрова і виконавчого продюсера Миколу Бугу. Андрій Шатров повідомив про зміну стратегії мовлення: більше заглиблення в теми, більше матеріалів про людей.

З 12 березня в Києві та по всій Україні запроваджено карантин через поширення коронавірусу COVID-19. Канал «Наш» спершу зменшив кількість гостей у студії до 40 осіб. Із 17 березня канал скасував формати токшоу і впровадив формат програм без глядачів, зменшив кількість гостей у студії і перевів спілкування з ними в онлайн-режим, перевів частину співробітників у формат віддаленої роботи, скасував відрядження і звів до мінімуму виїзди знімальних груп на масові заходи. З 23 березня канал «Наш» перевів більшість співробітників на дистанційну роботу, зменшив кількість ведучих у студії до одного, повністю припинив запрошувати гостей до студії, натомість почав включати їх скайпом.

Источник

О авторе Виталий

Автор и ведущий этого проекта. Проект основан только на энтузиазме и не преследует никаких коммерческих целей. Желающие стать автором, помочь в размещении и подборке новостей, развитии и продвижении проекта - добро пожаловать! Пишите мне на почту. Мое мнение часто может не совпадать с мнением автора опубликовавшего материал на стороннем ресурсе.

Так же просмотрите

Канал «Наш» запустил ежедневный проект «Марафон»

Программа длится пять часов. 21 января на телеканале «Наш» стартовал прямоэфирный проект «Марафон». Об этом …

На Украине проверят телеканал «Наш» из-за показа пресс-конференции Путина

Национальный совет Украины по вопросам телевидения и радиовещания решил провести проверку телеканала «Наш» из-за трансляции …