Вторник, 19 апреля, 2022

«Медіа Група Україна» відкинула чутки про зміну керівництва каналу «Україна»

Директор «Медіа Групи Україна» Євген Бондаренко заявив, що жодних змін у керівництві телеканалу «Україна» не відбувається. Про це 29 березня повідомила пресслужба каналу.

Євген Бондаренко уточнив, що Вікторія Корогод з 2017 року обіймає посаду директорки каналу. З 2012 року вона працювала фінансовою директоркою каналу, а потім операційною директоркою.

Таким чином, пан Бондаренко спростував інформацію одного з Telegram-каналів, у якому писали, що топ-менеджмент телеканалу «Україна» призначають за хабар. Цю інформацію нібито підтверджували «плівки Єрмака», які 29 березня опублікував народний депутат з фракції «Слуга народу» Гео Лерос.

На цих записах людина, схожа голосом на брата керівника Офісу президента Андрія Єрмака – Дениса, пропонує влаштувати неназваних осіб на певні посади. Зокрема, невідомий співрозмовник просить імовірного Дениса Єрмака призначити на посаду дівчину: «Дівчинка є красива. І дуже сильно хоче очолити або ТРК «Україна», або «Внєшекспоцентр». Це все ДУСя».

Зазначимо, що з контексту розмови зрозуміло, що йдеться про палац «Україна» та ВДНХ (Національний експоцентр), бо це два об’єкти Державного управління справами (ДУС) із приблизно такими назвами.

Андрій Єрмак згодом підтвердив, що на оприлюдненому відео його брат. Він також оголосив про плани звернутися із заявою до Служби безпеки України та Державного бюро розслідувань через ці записи. Гео Лерос, своєю чергою, уже подав звернення до Національного антикорупційного бюро України.

Источник

О авторе Виталий

Автор и ведущий этого проекта. Проект основан только на энтузиазме и не преследует никаких коммерческих целей. Желающие стать автором, помочь в размещении и подборке новостей, развитии и продвижении проекта - добро пожаловать! Пишите мне на почту. Мое мнение часто может не совпадать с мнением автора опубликовавшего материал на стороннем ресурсе.

Так же просмотрите

«Медиа Группа Украина» планирует повысить цены для провайдеров

«Медиа Группа Украина» планирует повышение цен на свои телеканалы для провайдеров на уровне 30%. Об этом …

«Медиа Группа Украина» объединяет информационные активы

Руководить новой структурой будет Дмитрий Белянский. «Медиа Группа Украина» считает развитие информационных активов одним из приоритетных …