Вторник, 19 апреля, 2022

На «UA: Перший» повертається програма «Спорт»

Програма «Спорт» виходитиме на «UA: Першому» у будні о 21:35 у форматі дайджесту, а також щодня окремою рубрикою транслюватиметься під час марафону «На карантині».

Перший випуск «Спорту» після невеликої перерви на час карантину вийде у понеділок, 13 квітня.

Про це повідомляє корпоративний сайт Суспільного.

У програмі глядачі побачать ексклюзивні включення з українськими спортсменами, які розкажуть про свої домашні тренування та життя на карантині. Також готують добірку челенджів від спортсменів з усіх куточків світу й останні новини з кабінетів міжнародних спортивних організацій, зазначили на Суспільному.

Спортивна журналістка та ведуча Суспільного Дар’я Кузнецова прокоментувала повернення в ефір.

«Паралельно з випусками «Суспільне Спорт: на карантині» вирішили запустити ще й новини у форматі дайджесту для телеефіру. Контент програм відрізнятиметься між собою, тому глядачам буде цікаво подивитися й телевізійні новини, і формат квартирника у фейсбуці», — розповіла ведуча.

Як писав «Детектор медіа», щоденна програма «Спорт» на «UA: Першому» зупинила вихід в ефір через пандемію коронавірусу.

Згодом спортивна редакція Суспільного у Facebook запустила проєкт «Суспільне спорт: на карантині». Програма виходить щобудня в прямому ефірі на фейсбук-сторінці Суспільне Спорт о 22:30.

Источник

О авторе Виталий

Автор и ведущий этого проекта. Проект основан только на энтузиазме и не преследует никаких коммерческих целей. Желающие стать автором, помочь в размещении и подборке новостей, развитии и продвижении проекта - добро пожаловать! Пишите мне на почту. Мое мнение часто может не совпадать с мнением автора опубликовавшего материал на стороннем ресурсе.

Так же просмотрите

Ярослав Лодыгин стал генеральным продюсером «UA: Першого»

Общественный вещатель обзавелся генеральным продюсером. Должность была вакантной почти два года. Ярослав Лодыгин – режиссер …

Общественное заключило контракт с «Зеонбудом» по новым тарифам

14 февраля Национальная общественная телерадиокомпания Украины и провайдер цифрового телевидения «Зеонбуд» подписали договор о трансляции программ в …