Вторник, 19 апреля, 2022

«Плюсплюс» вийшов у HD-форматі

Для провайдерів канал у цьому форматі доступний у рамках укладених угод на 2020 рік без сплати додаткових коштів.

«1+1 медіа» запустила HD-версію телеканалу «Плюсплюс». Про це повідомляє пресслужба групи.

У цьому форматі канал мовить з 23 квітня. І доступний на VOD-платформі 1+1 video та на платформі платного телебачення «Київстар ТБ», а також доступний для підключення іншими провайдерами платного телебачення.

Для провайдерів програмної послуги група пропонує можливість трансляції «Плюсплюс» в HD у їхніх мережах у рамках укладених угод на 2020 рік без сплати додаткових коштів за права на його трансляцію.

«Нам вдалось суттєво випередити наш власний план: у першу чергу, ми запустили не три канали у HD, як було задумано із початку, а чотири. І, звісно, доступність  «Плюсплюс» в покращеній якості у першому півріччі, а не другому, як ми обіцяли раніше – теж можна вважати суттєвим перевиконанням плану», − прокоментував Андрій Мальчевський, директор департаменту дистрибуції та розвитку мережі мовлення «1+1 медіа».

Источник

О авторе Виталий

Автор и ведущий этого проекта. Проект основан только на энтузиазме и не преследует никаких коммерческих целей. Желающие стать автором, помочь в размещении и подборке новостей, развитии и продвижении проекта - добро пожаловать! Пишите мне на почту. Мое мнение часто может не совпадать с мнением автора опубликовавшего материал на стороннем ресурсе.

Так же просмотрите

Мультфильмы канала «ПлюсПлюс» внесены в методические рекомендации МОН

Проекты телеканала «ПлюсПлюс» отныне официально внесены в методические рекомендации по преподаванию учебных предметов в общеобразовательных …

Плюсы изменили формат вещания

Обещания надо выполнять: в середине декабря минувшего года Плюсы сообщили, что каналы группы наконец начнут переход …