Вторник, 19 апреля, 2022

«1+1» готує спецпрограмування до Дня чорнобильської трагедії

У Міжнародний день пам’яті телеканал «1+1» покаже спецвипуск Антона Птушкіна про Чорнобиль та серіал «Чорнобиль» від HBO.

ро це повідомляє пресслужба телеканалу.

26 квітня об 11:45 на «1+1» відбудеться телевізійна прем’єра епізоду «Великих випусків з Антоном Птушкіним», присвяченого Чорнобилю.

У спецвипуску тревел-документаліст покаже, що останні роки відбувається в Чорнобильській зоні відчуження. Антон Птушкін здійснить поїздку до міста Прип’ять та зафільмує сучасний його стан, виміряє рівень радіації у різних місцях зони відчуження та розповість, чи дійсно сьогодні безпечно у Чорнобилі.

Ведучичй поспілкується з гідами, сталкерами та туристами, проведе глядача сучасною екскурсією Чорнобилем. Також вын поділиться власними архівними відео з минулих поїздок. У випуску також розповыдатимуть історії людей, яких безпосередньо торкнулася Чорнобильська трагедія. Серед них — ліквідатори аварії, їхні сім’ї, а також популярні українські артисти.

О 12:20 канал покаже 5-серійний серіал від HBO «Чорнобиль», який очолив рейтинг найкращих серіалів усіх часів IMDb. Серіал описує трагічні події на Чорнобильській АЕС, розповідає історії людей, які ліквідовували наслідки вибуху, та показує, що трапилось із тими, хто зазнав найбільшого радіоактивного опромінення.

Источник

О авторе Виталий

Автор и ведущий этого проекта. Проект основан только на энтузиазме и не преследует никаких коммерческих целей. Желающие стать автором, помочь в размещении и подборке новостей, развитии и продвижении проекта - добро пожаловать! Пишите мне на почту. Мое мнение часто может не совпадать с мнением автора опубликовавшего материал на стороннем ресурсе.

Так же просмотрите

Нацсовет после карантина внепланово проверит «1+1»

Из-за показа карты Украины без Крыма. Реагируя на обращение Службы безопасности Украины, Национальный совет по …

Телеканал «1+1» проведет благотворительный марафон «Ти не один»

Собранные деньги направят на защиту врачей от COVID-19. Количество случаев заболевания COVID-19 среди украинских врачей …