Среда, 3 июня, 2020

ICTV готує спецпрограмування до Дня пам’яті та примирення

Телеканал ICTV до Дня пам’яті та примирення, 8 травня, підготував спеціальний телеефір, у рамках якого покаже стрічки світового кіно про трагічні події того часу та військово-патріотичну драму «Танк» власного виробництва. Про це повідомляє пресслужба каналу.

Канал покаже 4-серійний фільм «Танк» про драматичну історію експериментального  Т-34 та його екіпажу в перші дні війни. «Фільм, знятий за реальними подіями, розповідає про відчайдушних героїв екіпажу танка, що опинилися в оточенні німців і були змушені вступити в нерівний бій», – йдеться в повідомленні.

Крім того, канал транслюватиме оскароносні фільми про найвизначніші битви Другої світової війни та людей, які наближали перемогу. Серед культових стрічок – драма Спілберга «Врятувати рядового Райана», французький фільм «Ворог біля воріт» та американська драма «Лють».

Источник

О авторе Виталий

Автор и ведущий этого проекта. Проект основан только на энтузиазме и не преследует никаких коммерческих целей. Желающие стать автором, помочь в размещении и подборке новостей, развитии и продвижении проекта - добро пожаловать! Пишите мне на почту. Мое мнение часто может не совпадать с мнением автора опубликовавшего материал на стороннем ресурсе.

Так же просмотрите

«ДИЗЕЛЬ УТРО» СНОВА В ЭФИРЕ ICTV

18 июня комедианты из «Дизель Студио» вернулись в утренний слот на телеканале ICTV – «Утро …

ICTV поменял время выхода «Дизель Шоу»

Телеканал ICTV решил перевести один из своих самых стабильных продуктов в прайм: отныне по пятницам выпуск «Дизель Шоу» будет …