Вторник, 19 апреля, 2022

Вадим Столар підтвердив, що інвестує в новий канал Олексія Семенова

Київський забудовник Вадим Столар, нині народний депутат з фракції «Опозиційна платформа – За життя» і керівник київського осередку цієї партії, підтвердив виданню НВ, що він є інвестором нового столичного телеканалу Kyiv.Live, над запуском якого працює телепродюсер Олексій Семенов.

«Так, це правда. Хочу створити незалежний регіональний канал. Упевнений, що він буде затребуваний серед киян. Тому що, на жаль, у столиці вже багато років немає ТБ, яке би висвітлювало актуальні для її жителів проблеми. Саме такий телеканал ми зараз робимо», – сказав Вадим Столар.

Раніше «Детектор медіа» з посиланням на свої джерела повідомляв, що інвестором нового проєкту Олексія Семенова може бути Вадим Столар. Майбутній телеканал матиме назву Kyiv.Live, він має запуститися через чотири місяці. За словами пана Семенова, зараз його команда розробляє новий формат міського каналу, і цей формат буде в усіх містах-мільйонниках. Співрозмовники «Детектора медіа» вважають, що новий канал створюється під місцеві вибори.

У яких іще містах запустяться проекти, Олексій Семенов не повідомив. Слід нагадати, що у 2018 році, працюючи на Прямому каналі, телепродюсер планував запуск двох регіональних каналів – дочірніх проектів Прямого в Одесі та Харкові: «Одеса 1» і «Харків 1». Канали здобули в Нацради цифрові ліцензії, але так і не запустилися протягом року, а тому свої ліцензії втратили.

Телепродюсер Олексій Семенов раніше запускав і перезапускав телеканали «112 Україна», NewsOne, Прямий, а в червні 2019 року очолив холдинг «Новини» нардепа від «Опозиційної платформи – За життя» Тараса Козака («112 Україна», NewsOne і ZIK).

Источник

О авторе Виталий

Автор и ведущий этого проекта. Проект основан только на энтузиазме и не преследует никаких коммерческих целей. Желающие стать автором, помочь в размещении и подборке новостей, развитии и продвижении проекта - добро пожаловать! Пишите мне на почту. Мое мнение часто может не совпадать с мнением автора опубликовавшего материал на стороннем ресурсе.