Суббота, 17 октября, 2020

Креативний продюсер Євген Лєсной звільнився з каналу «Київ»

Причиною свого звільнення він називає різне бачення розвитку каналу, а також відсутність довіри з боку керівництва.

Креативний продюсер Євген Лєснойзалишив телеканал «Київ». У коментарі «Детектору медіа» продюсер розказав, що звільнився за згодою сторін.

«Хочу подякувати керівництву каналу за можливість працювати над переформатуванням «Києва». Але у нас різне бачення того, куди має рухатись канал. Мені дуже важко працювати, коли немає стратегії. А керівництво нині хоче будувати CNN, завтра одеське телебачення, а післязавтра знову CNN. Пана Лященка (Юрій Лященко – керівник каналу «Київ». – ДМ) можна порівняти з нашим президентом Зеленським, який багато чого хоче, але не розуміє як, – сказав пан Лєсной. – Я телебаченням займаюсь більше 20 років і розумію, що для того, щоб у каналу був глядач, потрібно мати стабільну сітку. А коли немає чіткого розуміння, яка програма виходить і в який час, відбувається постійна перестановка проєктів, то це досить складно».

Основними підсумками своєї роботи на каналі «Київ» Євген Лєсной вважає формування потужної команди, залучення нових ведучих (наприклад, Слави Соломки), створення імідж-буку, переформатування проєкту «Панорама». За його словами, він також пропонував низку нових форматів, однак керівництво їх не затвердило.

Євген Лєсной додав, що після звільнення його змусили підписати документ, у якому він гарантує, що не даватиме оціночних суджень щодо каналу. Лише після цього йому вдалось отримати трудову книжку. «Вперше в практиці довелося підписувати такий документ, який не має жодної юридичної сили», – додав він.

У пресслужбі каналу «Київ» звільнення Євгена Лєсного та його слова про підписання документа щодо заборони винесення оціночних суджень прокоментували таким чином: «Канал діє у правовому полі та у відповідності до трудового законодовства».

Нового креативного продюсера канал не шукає, обов’язки Євгена Лєсного будуть розподілені між іншими продюсерами.

Нагадаємо, Євген Лєсной долучився до менеджменту муніципального каналу наприкінці 2019 року. У минулому він тривалий час працював на різних телеканалах у Росії, однак через рік після початку війни, у 2015-му, переїхав до України.

Источник

О авторе Виталий

Автор и ведущий этого проекта. Проект основан только на энтузиазме и не преследует никаких коммерческих целей. Желающие стать автором, помочь в размещении и подборке новостей, развитии и продвижении проекта - добро пожаловать! Пишите мне на почту. Мое мнение часто может не совпадать с мнением автора опубликовавшего материал на стороннем ресурсе.

Так же просмотрите

Міліція: готується штурм Адміністрації Януковича та Кабміну #Євромайдан

Міністерство внутрішніх справ заявляє про наявність інформації про підготовку 200 людей до штурму будівель Адміністрації …

«Беркут» побив і відтіснив людей на Банковій #євромайдан

На людей на Банковій у Києві напав «Беркут». Як повідомляє фотограф «Української правди», їх декілька …