Четверг, 30 сентября, 2021

Через кодування в Україні супутникові оператори можуть втратити 700 тисяч домогосподарств — Онно Зонневельд

В Україні залишиться 3,4-3,8 млн супутникових домогосподарств, прогнозує представник SES Astra.

Через кодування сигналу каналів українських медіагруп на супутнику супутникові оператори можуть втратити в Україні 700 тисяч домогосподарств. Про це повідомив голова представництва SES Astra AB в Україні та країнах СНД Онно Зонневельд.

«Думаю, ми втратимо близько 700 тисяч домогосподарств. Тобто в Україні буде не 4,5 млн DTH-домогосподарств, а 3,8 млн. Можливо, навіть 3,4 млн. Далі потенціал платного супутникового мовлення, цитуючи Ярослава Пахольчука (генеральний директор «1+1 медіа». — ДМ), — 600-700 тис. абонентів», — сказав пан Зонневельд.

Втім, на його думку, це незначна втрата для бізнесу SES. «Ми продовжуємо продавати, як і продавали. Тут нічого не змінюється. Звісно, постраждає наше пряме охоплення українських домогосподарств через супутник. Але це не вплине на наш бізнес. Кодування зміцнює телебачення як бізнес. А це для нас добре. Це дає нам стабільність», — пояснив він.

Онно Зонневельд вважає, що потенціал для ринку платного телебачення ще є й абоненти переходитимуть у цей сегмент, але це буде повільне зростання.

За його словами, українці «неохоче прибирають свої тарілки» і переважно дивляться медіагрупи через цифровий ефір Т2, а решту каналів — через відкритий супутник.

Источник

О авторе Виталий

Автор и ведущий этого проекта. Проект основан только на энтузиазме и не преследует никаких коммерческих целей. Желающие стать автором, помочь в размещении и подборке новостей, развитии и продвижении проекта - добро пожаловать! Пишите мне на почту. Мое мнение часто может не совпадать с мнением автора опубликовавшего материал на стороннем ресурсе.