Суббота, 11 июля, 2020

Під час акцій протесту у Білорусі затримали журналістів «Радіо Свобода» та Reuters

У Білорусі 19 червня відбулись мітинги через затримання представників опозиції, які хотіли взяти участь у президентських виборах. Під час акцій протесту затримали також журналістів, повідомляє «Радіо Свобода».

Загалом по всій Білорусі правоохоронці затримали понад 120 осіб. Такі дані наводить правозахисний центр «Весна».

У Мінську затримали понад 80 осіб, декого при цьому побили.

Відомо про як мінімум вісім журналістів, яких затримав ОМОН, вони висвітлювали акції протесту.

Зокрема, було затримано журналістку «Радіо Свобода» Олександру Динько та відеооператора Андрія Рабчика. У поліції заявили, що вони були затримані для встановлення особи. При цьому журналісти мали при собі робочі посвідчення, а затримання відбулося під час прямого ефіру.

Серед затриманих також журналіст Reuters Володимир Костін, журналістка «Белсата» Ірина Ареховська, фотограф порталу tut.by Вадим Заміровський, кореспонденти «Єврорадіо» Марія Войтович та Артем Майоров, а також журналістка Анастасія Занько.

Журналістів також затримували в Могильові (Олеся Соболевстького та Анжеліку Василевську) та Бобруйську (Сергія Латинського та Олесю Латинську).

Згодом їх всіх відпустили.

Источник

О авторе Виталий

Автор и ведущий этого проекта. Проект основан только на энтузиазме и не преследует никаких коммерческих целей. Желающие стать автором, помочь в размещении и подборке новостей, развитии и продвижении проекта - добро пожаловать! Пишите мне на почту. Мое мнение часто может не совпадать с мнением автора опубликовавшего материал на стороннем ресурсе.

Так же просмотрите

Эстония изучает возможность запрета канала RT

На прошлой неделе Латвия запретила трансляцию в стране российских пропагандистских телеканалов группы RT. Правительственные учреждения …

«Медиа Группа Украина» объединяет OLL.TV и Xtra TV

Управлять проектом со стороны «Медиа Группы Украина» будет Юлия Трибушная. С июня 2020 года медиахолдинг …