Воскресенье, 2 августа, 2020

Внаслідок кодування медіагрупи до кінця року зможуть заробити 100-200 мільйонів гривень

Ці кошти включають надходження за рахунок нових абонентів, а також зростання оплати послуг телебачення для вже існуючих користувачів.

Кожна медіагрупа до кінця року може заробити внаслідок кодування своїх каналів на супутнику додаткових 100–200 мільйонів гривень. Про це розказав в інтерв’ю«Детектору медіа» директор зі стратегії та розвитку бізнесу «Медіа Групи Україна» Федір Гречанінов.

«Ринок додав у прозору звітність 400 тисяч користувачів, які дають кожній медіагрупі близько 29 мільйонів гривень на рік. Але до цього треба додати надходження, які групи отримають від скасування дисконту з тими абонентами, які вже є користувачами платного ринку. Ці прибутки більш суттєві. Думаю, що кожна група внаслідок кодування за результатами цього року зможе отримати +100–200 мільйонів гривень», — сказав він.

Источник

О авторе Виталий

Автор и ведущий этого проекта. Проект основан только на энтузиазме и не преследует никаких коммерческих целей. Желающие стать автором, помочь в размещении и подборке новостей, развитии и продвижении проекта - добро пожаловать! Пишите мне на почту. Мое мнение часто может не совпадать с мнением автора опубликовавшего материал на стороннем ресурсе.

Так же просмотрите

«Вианет» закодирует свои каналы на спутнике

Компания «Вианет» закодирует свои каналы на спутнике. В группу входят телеканалы Niki Kids, Niki Junior, …

В Турции приняли закон об усилении контроля за соцсетями

Великое национальное собрание Турции приняло законопроект об усилении контроля за иностранными социальными сетями. Об этом …