Вторник, 19 апреля, 2022

Twitter заблокував та видалив акаунт 5 каналу

Соцмережа Twitter заблокувала та видалила офіційний акаунт 5 каналу. Про це повідомляється на сайтітелеканалу. У видаленого акаунта, як зазначають, було пів мільйона підписників.

Причиною видалення Twitter назвав появу в них інформації, що «на момент створення акаунту вам не було 13 років».

Канал подав на це рішення апеляцію, додавши скани паспортів працівників компанії, які створювали акаунт, і тих хто його вів.

«Апеляція залишається без розгляду вже понад тиждень. Будь-якої офіційної реакції з боку соцмережі немає. До того ж подання повторної апеляції заборонено», — зазначили на каналі.

Повідомляється, що одночасно з блокуванням акаунту в Twitter відбулась атака на офіційну сторінку 5 каналу в YouTube, але її не заблокували.

Источник

О авторе Виталий

Автор и ведущий этого проекта. Проект основан только на энтузиазме и не преследует никаких коммерческих целей. Желающие стать автором, помочь в размещении и подборке новостей, развитии и продвижении проекта - добро пожаловать! Пишите мне на почту. Мое мнение часто может не совпадать с мнением автора опубликовавшего материал на стороннем ресурсе.

Так же просмотрите

Российские телеканалы 1 января прекратили спутниковое вещание на «Ямал-401»

Восемь российских телеканалов 1 января остановили вещание на спутнике «Ямал-401». 31 декабря 2019 года стал …

Twitter передал данные пользователей рекламодателям

Twitter использовал номера телефонов и адреса электронной почты, предоставленные пользователями соцсети для показа таргет-рекламы. Об этом сообщает TechCrunch. …