Вторник, 25 января, 2022

«1+1» припиняє співпрацю з «Ланетом»

Провайдер каже, що веде з медіагрупою переговори про укладання нової угоди.

Із 1 серпня 2020 року «1+1 медіа» припиняє співпрацю із провайдером Lanet (ТОВ «Мережа Ланет») у зв’язку із достроковим припиненням дії договору. Про це повідомляє пресслужба групи.

Про припинення співпраці група попередила провайдера листом від 23 червня 2020 р. із вих. № 181151.

«На жаль, нам не вдалося дійти згоди із ТОВ «Мережа Ланет» за низкою принципових моментів, що робить подальшу співпрацю неможливою», — йдеться у повідомленні «1+1 медіа»

Із 1 серпня 2020 року абонентам ТОВ «Мережа Ланет» стануть недоступні  такі канали: «1+1», «2+2», ТЕТ, «Плюсплюс», УНІАН ТБ, «Бігуді», FilmUA Drama, Bolt, Kvartal TV, Star Family, Star Cinema, «Kyc-Kyc», «36,6».

Втім Дмитро Ганзенко, заступник директора «Мережі Ланет», у коментарі «Детектор медіа» зазначив, що провайдер веде переговори з «1+1 медіа» про укладання нової угоди. «Отриманий нами лист від «1+1» про одностороннє розірвання угоди є документом, що свідчить про те, що дія поточного договору буде стовідсотково припинена. Разом з тим, наразі «Ланет» і «1+1» ведуть переговори про укладання нової угоди. Переговори йдуть хоч і дуже повільно, але у конструктивному руслі і, відповідно, можливість для подальшої співпраці ми бачимо чітко і ясно», — сказав він.

Нагадаємо, провайдер «Ланет» звинуватив «1+1 медіа» у вимозі прибрати з пакетів некодовані на супутнику канали під погрозою розірвання угоди на ретрансляцію каналів «1+1 медіа». У відповідь група «1+1 медіа» заявила, що хоче переглянути комерційні умови співпраці з провайдером і звинуватила його в андерепортингу.

Телеканал «Сонце» тим часом повідомив Інтернет асоціацію України (ІнАУ), що представники медіагруп примушують операторів і провайдерів виключати з їхніх мереж телеканал «Сонце» під погрозою позбавлення їх прав на контент медіагруп. Також «Сонце» поскаржився президенту України Володимиру Зеленському на тиск медіагруп, які хочуть закодувати сигнал цього каналу на супутнику.

ІнАУ закликала владу запобігти втручанню медіагруп у діяльність провайдерів. ІнАУ також виступила з відкритим зверненням до профільних державних органів з вимогою не допустити «картельної змови» медіагруп проти провайдера «Ланет».

«Еспресо», «Сонце», 24 канал, Національна суспільна телерадіокомпанія України, провайдер «Мережа Ланет», громадські організації «Рада захисту конкуренції та споживачів», «Інтерньюз-Україна», «Наші гроші» закликалиоргани державної влади відреагувати на заяву провайдера «Ланет» про тиск медіагрупи «1+1 медіа».

Заступник голови Національної ради з питань телебачення та радіомовлення Олег Черниш відповів, що регулятор не має права втручатись у господарську діяльність ліцензіатів.

Народний депутат Олександр Федієнко, колишній голова правління ІнАУ, закликав медіагрупи відкликати повідомлення про відмову від договорів з операторами.

Представник медіагрупи StarLightMedia Микола Фаєнгольд в інтерв’ю «Детектору медіа» назвав дискримінаційною ситуацію, коли невеликі розважальні канали продовжують відкрито мовити на супутнику: «Кодування каналів не було ініціативою медіагруп, запит ішов від провайдерів… Ми понесли збитки, закодували свій сигнал, отримали плановане зменшення охоплення. Але не всі розважальні канали пішли нашим шляхом. Хоча від початку мало бути інакше – всі українські розважальні канали повинні були закодуватися… Така ситуація – це відкрите питання до провайдерів».

Источник ДетекторМедиа

О авторе Виталий

Автор и ведущий этого проекта. Проект основан только на энтузиазме и не преследует никаких коммерческих целей. Желающие стать автором, помочь в размещении и подборке новостей, развитии и продвижении проекта - добро пожаловать! Пишите мне на почту. Мое мнение часто может не совпадать с мнением автора опубликовавшего материал на стороннем ресурсе.

Так же просмотрите

«1+1 медіа» запускає міжнародний новинний телеканал Ukraine Today

11 серпня група «1+1 медіа» в тестовому режимі мовлення запустить міжнародний новинний телеканал Ukraine Today. …