Понедельник, 25 января, 2021

«Воля» та Disney уклали угоду щодо прем’єр студій Walt Disney, Pixar, Marvel та Lucasfilm

Абонентам провайдера буде доступно більше 500 годин контенту на рік від Disney Channel.

Провайдер «Воля» та Disney домовилися про довгострокову співпрацю та підписали декілька контрактів на отримання новинок від студій Walt Disney, Pixar, Marvel, а також Lucasfilm. Про це повідомляє пресслужба компанії «Воля».

Наприклад, мова йде про такі фільми як «Холодне серце 2», «Зоряні війни, Скайвокер», «Схід» тощо.Контент від 21th Century Fox, який тепер також належить Disney, також буде доступний  користувачам провайдера. Переглядати новинки та прем’єри від студій Walt Disney, Pixar, Marvel, Lucasfilm, зможуть абоненти на каналах «Волі» CINE+, та  користувачі щомісячної підписки SVOD (Subscription Video on Demand – надання користувачам за типом підписки на 1 місяць пакета фільмів). Також «Воля» щороку  отримуватиме 150 фільмів для онлайн кінотеатра «Воля Cinema», серіали студії ABC, близько 500 годин контенту на рік, більше 500 епізодів мультсеріалів від Disney Channel.

«Коротко резюмуючи результат нашої співпраці – в нас один з найбільших кінотеатрів за підпискою Disney, з найрізноманітнішим контентом від , на території України» — повідомляє Сандра Крауїня, маркетинг директорка «Волі».

Також компанія повідомляє, що цей контент можна переглядати як за підпискою, так і за допомогою послуги оренди.

«Послуга оренди фільму або TVOD (transactional video on demand) – це тип оренди фільму на 48 годин, для безлімітного перегляду, за певну одноразову сплату». – повідомляє компанія.  На сьогодні  така «оренда фільму» коштує 69 гривень. Компанія «Воля» вважає це альтернативою офлайн кінотеатрам у карантин.

Источник

О авторе Виталий

Автор и ведущий этого проекта. Проект основан только на энтузиазме и не преследует никаких коммерческих целей. Желающие стать автором, помочь в размещении и подборке новостей, развитии и продвижении проекта - добро пожаловать! Пишите мне на почту. Мое мнение часто может не совпадать с мнением автора опубликовавшего материал на стороннем ресурсе.

Так же просмотрите

Disney Channel с января 2015 года в 16:9

Через 3 месяца детский и семейный канал Disney Channel перейдет из устаревшего формата изображения 4:3 …

Крупнейшие американские телеканалы теряют аудиторию

За последние четыре года 40 наиболее широко распространенных каналов, таких, как CNN, ESPN и USA, …