Пятница, 17 сентября, 2021

Нацрада винесла попередження каналам, пов’язаним із Медведчуком

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення оголосила попередження телеканалу «Zik» та «112» за порушення постанов Верховної Ради та транслювання фільму із російським забороненим актором.

Деталі: Телеканал «Zik» не розмістив інформацію про день пам’яті примусового виселення українців у 1944-1951 роках. Останнє зазначено постановою Верховної Ради. Відповідно Нацрада визнала порушення мовником зазначених нормативних вимог та оголосила попередження, вказавши на неприпустимість порушень чинного законодавства.

«112» оголосили попередження через демонстрацію анімаційного фільму «Необыкновенное путешествие Серафимы» виробництва Росії за участі актора Олександра Михайлова. Його прізвище внесено до  Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці. Також анімаційний фільм не мав державного посвідчення на право розповсюдження та демонстрування.

Окрім того, очікується перевірка телеканалу «НАШ», пов’язаного із екснардепом Євгеном Мураєвим. В його ефірі виступав представник ОРЛО Родіон Мірошник, який посягав на територіальну цілісність України та виправдовував дії незаконних військових формувань та сепаратисті. З проханням про перевірку цих висловлювань до Нацради звернулась, зокрема, і Служба безпеки України.

Через порушення виборчого законодавства планується вкотре перевірити «112» та «NEWSONE», які демонстрували прихильність до окремих кандидатів у мери, поширювали передвиборну агітацію та агітацію у день голосування у період повторних виборів міських голів.

Источник

О авторе Виталий

Автор и ведущий этого проекта. Проект основан только на энтузиазме и не преследует никаких коммерческих целей. Желающие стать автором, помочь в размещении и подборке новостей, развитии и продвижении проекта - добро пожаловать! Пишите мне на почту. Мое мнение часто может не совпадать с мнением автора опубликовавшего материал на стороннем ресурсе.

Так же просмотрите

Youtube заблокировал трансляцию телеканала Медведчука

На Youtube заблокировали трансляцию эфира телеканала Виктора Медведчука «112 Украина», против которого Украина ввела санкции. …

Новый канал журналистов Медведчука закрыли через час после старта

Телеканала «Первый независимый», купленного представителем медиагруппы Тараса Козака, отключили через час после выхода в эфир. …