Воскресенье, 17 января, 2021

OTT-сервіс Omega TV став членом «Чистого неба»

До антипіратської Ініціативи «Чисте небо» приєднався новий асоційований учасник з телеком-сфери — OTT-сервіс Omega TV.

Про це повідомляє пресслужба ініціативи.

Компанія надає партнерські технічні рішення разом з контентом для ОТТ-провайдерів, співпрацює з українськими медіагрупами, а також з закордонними постачальниками платного ТБ, зокрема з Discovery, Sony та Viasat.

«У нас молода компанія, вийшли на ринок в 2017 році. І в процесі роботи швидко зрозуміли, що крадіжка контенту гальмує розвиток ринку, спотворює його. Ми працюємо з найбільшою мережею провайдерів, і від них нам регулярно надходять скарги на колег по галузі, які транслюють нелегальний контент, створюючи недобросовісну конкуренцію. Тому ми прийняли рішення приєднатися до Ініціативи «Чисте небо», щоб в якості її учасника мати можливість ефективніше боротися з такими проявами піратства», — сказав заступник директора Omega TV Андрій Соломаха.

В’ячеслав Мієнко, керівник Ініціативи «Чисте небо», переконаний, що приєднання Omega TV до «Чистого неба» принесе ще більше результативності у боротьбі з піратством: «Підвищення відповідальності за прояви піратства серед різних учасників медіаринку, зокрема провайдерів, це позитивна тенденція, яка допомагає посилити нашу боротьбу проти крадійства контенту».

За словами, заступника керівника ініціативи Миколи Фаєнгольда, бізнес-модель Omega TV відрізняється від багатьох ОТТ-провайдерів: «Omega TV співпрацює з великою кількістю ISP-провайдерів і ми сподіваємося, що наші спільні зусилля разом з досвідом Omega TV допоможуть збільшити залученість в захист авторських прав саме ISP-провайдерів».

Ініціатива нагадує, що у членів «Чистого неба» є ряд привілеїв та можливостей. Ініціатива допомагає своїм учасникам виявляти нелегальні розміщення їх контенту в мережі та дає доступ до внесення ресурсів, які порушили закон, на сервіс blacklists.org.ua і на міжнародну платформу Всесвітньої організації із захисту інтелектуальної власності WIPO ALERT Database. Також у членів Ініціативи є доступ до сервісу Sudum, який допомагає блокувати вкрадений контент в мережі, і крім цього, можливість блокувати фінансові потоки «піратів» в банках та платіжних системах (Visa / MasterCard). Учасники Ініціативи можуть отримати консультації експертів у сфері захисту інтелектуальної власності, допомогу у взаємодії з державними органами, інформаційну підтримку, а також обмін досвідом з іншими членами і партнерами «Чистого неба».

Джерело

О авторе Виталий

Автор и ведущий этого проекта. Проект основан только на энтузиазме и не преследует никаких коммерческих целей. Желающие стать автором, помочь в размещении и подборке новостей, развитии и продвижении проекта - добро пожаловать! Пишите мне на почту. Мое мнение часто может не совпадать с мнением автора опубликовавшего материал на стороннем ресурсе.