Среда, 3 марта, 2021

«Військове телебачення» запустило новий проєкт «Армія сьогодні»

Програма виходитиме щосереди, поки на ютуб-каналі «Військового телебачення».

«Військове телебачення України» 3 лютого 2021 року запустило новий інформаційний проєкт про Міністерство оборони та Збройні сили України – «Армія сьогодні». Ведучими програми стали майор Юрій Стоянський та старший лейтенант Марія Сальнік.

«Армія сьогодні» виходитиме щосереди, поки на ютуб-каналі «Військового телебачення». Нині тривають перемовини щодо показу проєкту на інших майданчиках. Виробництвом нової програми займається Центральна телерадіостудія МО України («Військове телебачення України»).

«Враховуючи телепроєкти, які зараз виробляє «Військове телебачення України», а також їх формати, є необхідність створення саме інформаційної програми. Вона має стати невід’ємним елементом інформаційної війни в умовах агресії Росії. До цього телепроєкту мають ввійти поточні зйомки ЦТРС МО України, матеріали з регіонів та ООС, а також найважливіші новини Міністерства оборони та Збройних мил України. Проєкт спрямований, як на усі категорії військовослужбовців і ветеранів, так і свідомих цивільних громадян України», – йдеться в повідомленні.

У новому проєкті протягом 15-20 хвилин щосереди говоритимуть про реформи Міноборони та ЗСУ, міжнародне співробітництво (рух до НАТО), ООС, військові навчання та операції, озброєння та військову техніку, соціальні питання, правову допомогу військовим , військову освіту і науку, військово-патріотичне виховання, кадрову політику, законодавчу діяльність, запобігання корупції, військову медицину та волонтерську діяльність.

Джерело

 

О авторе Виталий

Автор и ведущий этого проекта. Проект основан только на энтузиазме и не преследует никаких коммерческих целей. Желающие стать автором, помочь в размещении и подборке новостей, развитии и продвижении проекта - добро пожаловать! Пишите мне на почту. Мое мнение часто может не совпадать с мнением автора опубликовавшего материал на стороннем ресурсе.