Вторник, 19 апреля, 2022

Латвія заборонила 16 російських телеканалів

Національна рада Латвії з електронних ЗМІ (NEPLP) вирішила виключити 16 телеканалів зі списку тих, що ретранслюються на території країни, оскільки їх представник у країні невідомий з 1 лютого.

Як повідомляє «Європейська правда», про це йдеться в заяві на сайті регулятора.

NEPLP виключає зі списку телеканалів: «REN TV Baltic», «NTV Mir Baltic», «Karusel International», «NTV Serial» («НТВ Серіал»), «NTV Stilj» («НТВ Стиль»), «НТВ право», «Кіномікс», «Наше нове кіно», «Рідне кіно», «Індійське кіно», «Кінокомедія», «Кіносерія», «КВН ТВ», «Кухня ТВ», «BOX TV» і «HD Life».

«Це рішення було прийнято, тому що Рада не має інформації про вищезгаданого представника поширення програм або представників у Латвії, які могли б дати згоду від імені власників програм на поширення в Латвії, а також Рада не отримала інформацію від власника про продовження поширення в Латвії», — йдеться в повідомленні.

Рішення набуде чинності в опівночі 10 лютого.

Колишній правовласник SIA «TEM LV» повідомив, що з 1 лютого у нього більше немає прав на ретрансляцію цих телеканалів, таку інформацію також надали кабельні оператори.

NEPLP звернулося до можливого нового представника з розповсюдження програм з проханням подати до Ради підтверджуючі документи щодо прав на поширення вищезазначених програм на території Латвії, але ніяких документів, що підтверджують такі права, отримано не було.

Джерело

О авторе Виталий

Автор и ведущий этого проекта. Проект основан только на энтузиазме и не преследует никаких коммерческих целей. Желающие стать автором, помочь в размещении и подборке новостей, развитии и продвижении проекта - добро пожаловать! Пишите мне на почту. Мое мнение часто может не совпадать с мнением автора опубликовавшего материал на стороннем ресурсе.

Так же просмотрите

Латвийский регулятор закроет доступ к порталу Kartina.TV

ОТТ-сервис незаконно транслировал телепрограммы и показывал неэтичный контент. Национальный совет по электронным СМИ Латвии решил ограничить …

Эстония изучает возможность запрета канала RT

На прошлой неделе Латвия запретила трансляцию в стране российских пропагандистских телеканалов группы RT. Правительственные учреждения …