Вторник, 19 апреля, 2022

«Медіа Група Україна» прокоментувала конфлікт з «Ланетом»

«Ситуація з «Ланетом» не має жодного стосунку до інформаційної безпеки», – вважає Федір Гречанінов. Медіагрупа також готова надати провайдеру свої канали для Сєвєродонецька.

«Медіа Група Україна» не хоче продовжувати стосунки з провайдером, які займаються демпінгом (продажі за заниженими цінами) та андерепортингом (заниження провайдером даних про кількість його абонентів). Про це в інтерв’ю «Детектор медіа» розказав директор зі стратегії й розвитку бізнесу медіагрупи Федір Гречанінов, відповідаючи на запитання стосовно конфлікту з «Ланетом».

«Саме від інших гравців ми дізнаємося про деструктивну поведінку партнерів – до нас приходять і розповідають про продажі за ціною нижче собівартості. Це означає, що або ці провайдери свідомо йдуть на збитки, ламаючи ринок та знищуючи конкуренцію, або займаються андерепортингом і можуть собі це дозволити», – сказав він. На уточнююче запитання, чи йдеться про акцію «Лютий GIG», Федір зазначив, що хотів би узагальнити проблему, бо вона, на його думку стосується різних гравців ринку: «Ми говоримо про кейс «Ланету» тільки тому, що вони почали голосно про це казати, але це не особливий випадок. Адже такі скарги ми маємо постійно від різних гравців і з різних регіонів. Гравці ринку розказують нам, що хтось знижує ціни, а інші не можуть за таких умов витримати конкуренцію та розвиватись».

Також, за словами Федора Гречанінова, ситуація з «Ланетом» не має жодного стосунку до інформаційної безпеки: «Єдине гостре питання – це доступ до українських каналів у Сєвєродонецьку. І ми готові дати наші канали «Ланету» для Сєвєродонецька».

Джерело

О авторе Виталий

Автор и ведущий этого проекта. Проект основан только на энтузиазме и не преследует никаких коммерческих целей. Желающие стать автором, помочь в размещении и подборке новостей, развитии и продвижении проекта - добро пожаловать! Пишите мне на почту. Мое мнение часто может не совпадать с мнением автора опубликовавшего материал на стороннем ресурсе.

Так же просмотрите

Украинские телеканалы решили поднять цены для провайдеров

Медиа Группа «Украина» Рината Ахметова решила повысить на 30% цены на свои телеканалы для провайдеров. …

«Медиа Группа Украина» планирует повысить цены для провайдеров

«Медиа Группа Украина» планирует повышение цен на свои телеканалы для провайдеров на уровне 30%. Об этом …